Wiosna 2024, nr 1

Zamów

Wydawnictwo Więź na Targach Książki i Mediów Vivelo

Do niedzieli czekamy na was na Stadionie Narodowym, w sektorze Promenada 18/4C. W planie podpisywanie książek i spotkanie autorskie. Zapraszamy.

Wydawnictwo Więź do niedzieli uczestniczy w Targach Książki i Mediów Vivelo, które odbywają się na Stadionie Narodowym.

Wesprzyj Więź.pl

Wszystkie nasze książki kupicie na stoisku z rabatem od 35 proc. Polecamy szczególnie majową premierę: książkę „Nie umarłam. Od krzywdy do wolności” Tośki Szewczyk. To porażająco szczere i głębokie wyznania kobiety skrzywdzonej przez księdza. Rozmowę wokół książki z Robertem Fidurą, którą poprowadził Zbigniew Nosowski, posłuchacie tutaj.

W piątek w godz. 17:00-18:00 na naszym stoisku prof. Andrzej Friszke będzie podpisywał swoje publikacje. To znakomita okazja, by zdobyć autograf w niedawno wyróżnionej Nagrodą Specjalną tygodnika „Polityka” książce „Zawód: historyk”. Szef działu historycznego „Więzi” przepytywany jest w niej przez Jana Olaszka i Tomasza Siewierskiego.

Wesprzyj Więź

Z kolei w sobotę o 17:00 na Scenie Głównej odbędzie się spotkanie z prof. Krzysztofem Meissnerem i Jerzym Sosnowskim, autorami książki „Fizyk w jaskini światów”. Czy fizyka może opisać wszystko, co istnieje, a może są takie zjawiska, z którymi już sobie nie radzi? I co z jej odkryć może wziąć dla siebie ktoś, kogo niekoniecznie interesują skomplikowane teorie naukowe, ale próbuje głębiej zrozumieć rzeczywistość, której doświadcza na co dzień? Odpowiedzi na te i inne pytania poszukamy podczas rozmowy, którą poprowadzi Maciej Papierski.

Godziny otwarcia Targów: piątek-sobota 10:00-19:00; niedziela 10:00-17:00.

Przeczytaj też: Nagrody Historyczne „Polityki” rozdane. Friszke, Olaszek i Siewierski z nagrodą specjalną za wywiad rzekę „Zawód: historyk”

Podziel się

1
1
Wiadomość