Wiosna 2024, nr 1

Zamów

Reklama

Tytuł „Więź” istnieje na polskim rynku już od ponad 60 lat. Jako pismo społeczno-kulturalne zajmujemy się najważniejszymi problemami życia społeczno-politycznego, kultury, religii i historii. „Więź” została założona w 1958 r. przez Tadeusza Mazowieckiego, który był jej redaktorem naczelnym aż do roku 1981. W swojej historii „Więź” wielokrotnie dawała dowody odwagi i wrażliwości w imię obrony podstawowych wartości w życiu społecznym. Dzięki temu wypracowała sobie godną zaufania markę. 

Wesprzyj Więź

Programowym założeniem „Więzi” jest wspieranie rozwoju społeczeństwa obywatelskiego. Pismo nie jest związane z żadnym środowiskiem politycznym. 

Wesprzyj Więź.pl

Redakcja prowadzi także serwis publicystyczno-informacyjny Więź.pl – serwis dla CZYTELNIKA w internecie, czyli dla kogoś, kto poszukuje czegoś więcej niż krzykliwych tytułów, upraszczających leadów i kolorowych obrazków. Publikujemy w nim wiadomości i nieoczywiste komentarze.

„Więź” ma wiele atutów:

W sprawach wykupienia powierzchni reklamowej w kwartalniku oraz na portalu prosimy o kontakt telefoniczny: (22) 827-96-08 lub mailowy: reklama@wiez.pl