Wiosna 2024, nr 1

Zamów

Fundacja Orange z tytułem Dobroczyńcy Roku 2022 za wspieranie edukacji

Prezes zarządu Fundacji Orange Konrad Ciesiołkiewicz odbiera nagrodę na gali Dobroczyńca Roku. Warszawa, 2 czerwca 2022 r. Fot. Orange Polska

Prezes zarządu fundacji, Konrad Ciesiołkiewicz, jest członkiem Zespołu Laboratorium „Więzi”.

W czwartek wieczorem Fundacja Orange – dzięki nominacji Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę – została uhonorowana tytułem Dobroczyńcy Roku 2022 w kategorii „Kultura i edukacja”. To najważniejsza nagroda w obszarze społecznego zaangażowania przedsiębiorstw w Polsce. Gala odbyła się w Warszawie.

Wesprzyj Więź.pl

– Otrzymać wyróżnienie w kategorii związanej z edukacją jest dla nas szczególnie cenne. Bo to właśnie edukacja jest sercem Fundacji Orange – mówił, odbierając nagrodę, Konrad Ciesiołkiewicz, prezes zarządu fundacji.

– Nasze serce jest dzisiaj z nauczycielkami i nauczycielami, pedagogami i wychowawcami, którzy przechodzą naprawdę trudny czas. Nasze serce jest z Kapitułą nagrody. Nasze serce jest z Fundacją Dajemy Dzieciom Siłę, która nas nominowała. Kochani, jesteście dla nas niedoścignionym wzorem wspierania dziecka w potrzebie. Cieszymy się, że od ponad szesnastu lat możemy się od Was uczyć i mamy nadzieję, że jeszcze wiele lat współpracy przed nami – dodał.

Wspomniał też, że od końca lutego w ośrodku szkoleniowym Orange w Serocku przebywa ponad trzysta sześćdziesiąt osób z Ukrainy. – Do naszego zespołu dołączyły też wspaniałe nauczycielki pochodzące z Chersonia i Lwowa. Podzielimy się tą nagrodą z nimi, z Saszą, Nataszą, Anastazją i Olgą – zapewnił Ciesiołkiewicz.

Fundacja Orange działa od 2005 roku na rzecz nowoczesnej edukacji dzieci i młodzieży. Poprzez twórcze inicjatywy zachęca młodych do zdobywania wiedzy, udziału w kulturze, budowania społeczności przy wykorzystaniu internetu i nowych technologii.

Wesprzyj Więź

Konrad Ciesiołkiewicz jest członkiem Zespołu Laboratorium „Więzi”, think-tanku środowiska skupionego wokół kwartalnika „Więź”. W skład Laboratorium wchodzi ponad 60 osób: naukowcy, eksperci, analitycy, twórcy oraz publicyści różnych pokoleń.

DJ, Orange.pl

Przeczytaj też: Odbudowanie dialogu społecznego szansą na wyjście z kryzysu

Podziel się

Wiadomość