Wiosna 2024, nr 1

Zamów

Wywiad rzeka z Adamem Bodnarem w prezencie z prenumeratą „Więzi”

Adam Bodnar. Fot. Adam Walanus / adamwalanus.pl

Z okazji premiery wiosennego numeru kwartalnika „Więź” przygotowaliśmy dla Państwa promocyjną ofertę prenumeraty.

Osoby, które od 5 do 15 marca br. włącznie wykupią na naszej stronie prenumeratę kwartalnika w wersji drukowanej („Pakiet druk + cyfra 2021” lub pakiety sponsorskie), otrzymają od nas w prezencie – wraz z pierwszym numerem kwartalnika – książkę „Obywatel PL”, wywiad rzekę Bartosza Bartosika („Więź”) z rzecznikiem praw obywatelskich Adamem Bodnarem, wydany przez wydawnictwo Mando.

Specjalnie dla naszych czytelników obaj autorzy złożyli w każdej książce swoje autografy. 

Adam Bodnar w rozmowie z Bartoszem Bartosikiem mówi o kondycji polskiego państwa. Zwraca uwagę na trudny dialog lewicy z chrześcijaństwem. Nie zapomina o wykluczonych. Pokazuje dynamikę samorządów i bogactwo lokalnych społeczności, które dają Polsce energię do zmian. Obnaża wady transformacji, wskazując na jej bohaterów i ofiary. Zastanawia się nad przyszłością kolejnych pokoleń i wyczula na niebezpieczeństwa związane z pandemią.

Wraz z wydawnictwem Mando przygotowaliśmy dla Państwa 200 egzemplarzy tej książki, więc liczy się kolejność zgłoszeń.

Koszt „Pakietu druk + cyfra 2021” to 106,92 zł. W tej cenie czytelnik otrzymuje:

  • 4 numery kwartalnika „Więź” za rok 2021 (koszt wysyłki krajowej ponosi redakcja)
  • te same numery w formatach epub, mobi, pdf
  • dostęp do treści kwartalnika „Więź” na Więź.pl do końca 2021 roku

Jeśli chcą Państwo dodatkowo wesprzeć pracę naszej redakcji, zachęcamy do wykupienia prenumeraty sponsorskiej.

„Więź” można zaprenumerować tutaj.

Podziel się

1
Wiadomość

Adam Bodnar wyróżnia się in plus na tle opozycji. Propaństwowa prawica powinna chcieć mieć taką opozycję zamiast tej, którą sobie dokształtowała. Potwierdza to w wywiadzie. Ale Adam Bodnar wygłasza w swojej działalności publicznej opinie, z którymi trudno katolikowi się zgodzić. Jak to pogodzić z promowaniem jego osoby przez kwartalnik katolicki?

“Ale Adam Bodnar wygłasza w swojej działalności publicznej opinie, z którymi trudno katolikowi się zgodzić. Jak to pogodzić z promowaniem jego osoby przez kwartalnik katolicki?” – zgadzam się. Też chciałabym zrozumieć takie promowanie tego konkretnie rzecznika.