Wiosna 2024, nr 1

Zamów

Wraz z prenumeratą dwie książki w prezencie

Tylko teraz do prenumeraty „Więzi” dodajemy dwie książki kardynała Waltera Kaspera: „Miłosierdzie” oraz „Papież Franciszek. Rewolucja czułości i miłości”.

Pierwsze 50 osób, które od 10 marca wykupią na naszej stronie prenumeratę w druku („Pakiet Prenumerata Druk 2020” lub pakiety sponsorskie), wraz z wiosennym numerem kwartalnika otrzymają od nas w prezencie książki kardynała Waltera Kaspera: „Miłosierdzie. Klucz do chrześcijańskiego życia” (Wydawnictwo Święty Wojciech) oraz „Papież Franciszek. Rewolucja czułości i miłości” (Wydawnictwo Więź).

Wesprzyj Więź.pl

Zestawy zaczniemy wysyłać 12 marca.

O „Miłosierdziu” Franciszek mówił podczas rozważań przed modlitwą Anioł Pański 17 marca 2013 r., cztery dni po wyborze na papieża: „Ta książka zrobiła na mnie duże wrażenie, bardzo duże… Kardynał Kasper uważa, że to słowo… że miłosierdzie zmienia wszystko. To najlepsze, co może nas spotkać: ono zmienia świat. Odrobina miłosierdzia czyni świat mniej zimnym i bardziej sprawiedliwym”.

Natomiast dzięki lekturze „Papieża Franciszka. Rewolucji czułości i miłości” można – jak pisze w przedmowie Zbigniew Nosowski – „docenić duchową głębię obecnego pontyfikatu przedstawioną piórem wybitnego teologa i człowieka Kościoła. Można tę książkę polecać i »Franciszkoentuzjastom«, i »Franciszkosceptykom«. A jednych i drugich u nas nie brakuje”.

Wesprzyj Więź

Koszt rocznej prenumeraty „Więzi” w wersji drukowanej to 106,92 zł. W tej cenie czytelnik otrzymuje:
– 4 numery kwartalnika „Więź” za rok 2020 (koszt wysyłki ponosi redakcja),
– te same numery w formatach epub, mobi, pdf,
– rabat 40% na zakup książek naszego wydawnictwa w roku 2020 (dostępny po zalogowaniu na stronie wydawnictwo.wiez.pl)
– dwie książki kardynała Waltera Kaspera: „Miłosierdzie. Klucz do chrześcijańskiego życia” (Wydawnictwo Święty Wojciech) oraz „Papież Franciszek. Rewolucja czułości i miłości” (Wydawnictwo Więź).

Wykupując pakiety sponsorskie, dodatkowo wspierają Państwo naszą redakcję.

„Więź” można zaprenumerować tutaj: prenumerata.wiez.pl 

Podziel się

Wiadomość