Wiosna 2024, nr 1

Zamów

Przemówienia Franciszka z pobytu w Polsce – wydanie rozszerzone. Pobierz PDF lub ePub!

Franciszek przemawia do młodych na Campus Misericordiae 30 lipca 2016 r. Fot. Mazur/episkopat.pl

Zebraliśmy homilie i inne przemówienia Franciszka z jego wizyty w Polsce od 27 do 31 lipca. Uzupełniliśmy je o dyskusję papieża z biskupami na Wawelu udostępnioną przez Watykan, o wystąpienia w oknie papieskim, w szpitalu dziecięcym, do wolontariuszy i inne krótsze wypowiedzi.

Całość dostępna jest w przyjaznej formie w jednym pliku. Można go wydrukować, czytać na komputerze lub na przenośnych urządzeniach.

Pobierz bezpłatnie:

Wesprzyj Więź.pl

Franciszek w Polsce – wydanie rozszerzone (PDF)

Wesprzyj Więź

Franciszek w Polsce – wydanie rozszerzone (ePub)

Franciszek w Polsce – wydanie rozszerzone (mobi)

Poprzednie wydanie można zobaczyć i pobrać tutaj.

Podziel się

Wiadomość

Szczęść Boże! Dziękuję za piękną inicjatywę przygotowania wszystkich tekstów z pielgrzymki Franciszka, mam pytanie o czcionkę. Niestety nie mogę wydrukować prawidłowo tekstów. Korzystam z systemu iOS Czy mógłbym uzyskać jakąś pomoc?

Niestety plik w formacie epub jest wadliwy.
Nie konwertuje się na format mobi z użyciem kindlegen, czyli oficjalnego narzędzia Amazon. Zwracany komunikat to: “Error(xmlmake):E27012: Item or process id already used: chapter-1”. Gdy zajrzy się do środka pliku epub (jest to przecież zwykłe archiwum zip), to rzeczywiście widać w środku dwa pliki o nazwie “chapter-1.xhtml”.
Ponadto – pomijając niemożność konwersji – plik w formacie epub nie zawiera powitania, choć jest ono w spisie treści. Ponadto tekst “Wolni od manii wyższości” w pliku pdf jest przypisany do powitania, a w epub do dyskusji z biskupami. Zresztą wszystkie teksty w spisie treści w pliku epub są przesunięte “w dół” o jeden rozdział.