Wiosna 2024, nr 1

Zamów

Zakotwicz Dobro: Dębki

04-06 sierpnia 2017

08:00-17:00

Strona wydarzenia

W dniach 4-6 sierpnia 2017 r. w letniskowej miejscowości Dębki odbędzie się akcja „Zakotwicz Dobro” organizowana przez przyjaciół Puckiego Hospicujm im. św. Ojca Pio, które założył ks. Jan Kaczkowski. Wśród uczestników Katarzyna Jabłońska, członkini redakcji „Więzi” i współautorka książek ks. Jana Kaczkowskiego.

Wesprzyj Więź.pl

Organizatorzy zapraszają na to wydarzenie:

W dniach 4-6 sierpnia 2017 r. letniskowa miejscowość Dębki wraz z mieszkańcami i gośćmi stanie się miejscem oraz przestrzenią do działań na rzecz drugiego człowieka. Wszyscy zainteresowani będą mogli uczestniczyć w akcji „Zakotwicz Dobro”, która skierowana jest do osób w każdym wieku i z różnorodnymi oczekiwaniami. To wydarzenie, które adresowane jest do szerokiego grona odbiorców, promuje idee realizowane przez Puckie Hospicjum, założonego przez ks. Jana Kaczkowskiego.

W programie m.in.:

– spotkania autorskie z Kapsydą Kobro-Okołowicz i Katarzyną Jabłońską;

– konsultacje ze specjalistami opieki paliatywnej i hospicyjnej;

– koncerty lokalnych artystów;

– spacer po okolicy z zielarką;

– dzień z teatrem;

– sport na plaży;

– dyskoteka pokoleniowa dla małych i dużych;

– zabawy i atrakcje dla dzieci;

– sesje fotograficzne.

Ponadto pojawią się goście specjalni, którzy z pewnością podniosą rangę i atrakcyjność wydarzenia. Swoją obecność potwierdzili: aktor Jakub Snochowski, artystka i dziennikarka Aleksandra Kutz oraz Paulina Braun, pomysłodawczyni dancingów międzypokoleniowych, która przywiezie ze sobą muzykującą grupę Seniorów.

W tym czasie sporo się zadzieje i jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie dla siebie coś ciekawego.

Wesprzyj Więź

Zakładając,  że nasze wydarzenie przypada na  czas wakacyjny, wypoczynku i relaksu wielu osób, wychodzimy z propozycją integracji w różnorodny sposób. Chcielibyśmy dotrzeć do odbiorców nie tylko z propozycją edukacyjno-informacyjną, wsparciem osobistym, pragniemy również zaoferować możliwość  uczestniczenia w działaniach artystyczno-rekreacyjnych. Wszystkie wejściówki są darmowe, jednak będzie również możliwość wsparcia wolnymi datkami Puckiego Hospicjum.
Do tego celu służyć będą  przygotowane  specjalne , odpowiednio oznakowane puszki.

Organizatorem imprezy są klub Kontener w Dębkach, Krokowskie Centrum Kultury i przyjaciele Puckiego Hospicjum.

Zapraszamy zatem do Dębek , gdzie w cudownej nadmorskiej scenerii zakotwiczymy dobro. Zapewniamy, że będzie to z korzyścią obustronną dla dających i biorących.