Wiosna 2024, nr 1

Zamów

Rekrutacja na szkolenie z cyklu „Wyłącz ego. Zrozum drugiego”

25-18 listopada 2018

08:00-23:00

Strona wydarzenia

Do 18 grudnia 2018 r. trwa rekrutacja na szkolenie z rozwiązywania konfliktów i budowy mostów między ludźmi przy pomocy dialogu z cyklu „Wyłącz ego. Zrozum drugiego”. Zgłaszać się można pod adresem: https://www.zrozumdrugiego.pl/aplikuj.

Dla kogo?

Zapraszamy przedstawicieli różnych organizacji, fundacji, stowarzyszeń, którzy działają na rzecz społeczności. Szukamy osób, które chcą zdobyć profesjonalne umiejętności facylitacji dialogu, niezależnie od obszaru, w którym się specjalizują. Ważne, aby po szkoleniu uczestnicy znaleźli przestrzeń, by w praktyce wykorzystać nowe kompetencje.

Wesprzyj Więź.pl

Gdzie i kiedy?

Szkolenie odbędzie się w Warszawie, w Domu Innowacji Społecznych Marzyciele i Rzemieślnicy, w dniach 21-25 stycznia 2019 r., w godzinach 9:00-17:00.

Jak?

Wesprzyj Więź

Szkolenia są prowadzone w języku angielskim. Ważne więc, by swobodnie komunikować się w tym języku, liczy się otwartość i zaangażowanie. Szkolenia są bezpłatne dla uczestników.

Więcej informacji na stronie internetowej: www.zrozumdrugiego.pl, pod adresem mailowym: dialogi@zrozumdrugiego.pl oraz pod numerem telefonu: +48 508 192 217.

Laboratorium „Więzi” jest partnerem projektu „Wyłącz ego. Zrozum drugiego”.