Wiosna 2024, nr 1

Zamów

Premiera książki „Żyć aż do końca” ks. Jana Kaczkowskiego

16-30 marca 2017

10:00-23:00

Już 16 marca zaczynamy przedsprzedaż przygotowywanej latami książki Katarzyny Jabłońskiej i ks. Jana Kaczkowskiego „Żyć aż do końca. Instrukcja obsługi choroby”. Zapraszamy do śledzenia naszej strony, gdzie na bieżąco będziemy informowali o książce.

Książkę można już zamawiać w przedsprzedaży na stronie naszego wydawnictwa. Otrzymają ją Państwo w dniu premiery 28 marca.

„Żyć aż do końca. Instrukcja obsługi choroby”, to pierwsza tego typu publikacja autorstwa ks. Jana Kaczkowskiego. Katarzyna Jabłońska rozmawia z ks. Janem na temat życia, chorowania i umierania. Zapis tych rozmów tworzy swoisty przewodnik po tych niezwykle trudnych tematach, który znajdzie zastosowanie w medycynie, będzie przydatny zarówno dla lekarzy, chorych, jak również ich rodzin.

Wesprzyj Więź

We przedmowie do książki prof. Jacek Łuczak pisze:

„Żyć aż do końca. Instrukcja obsługi choroby to pasjonująca lektura. Książka ta, chociaż podejmuje trudne, czasem bardzo bolesne tematy, pełna jest optymizmu, a momentami nawet humoru, bo – jak mówi w jednym z jej rozdziałów ks. Jan – „Choroby, również tej śmiertelnej, a nawet samej śmierci nie można przez cały czas traktować ze śmiertelną powagą, bo już sama taka postawa by nas zabiła”.

Zapraszamy do lektury!