Wiosna 2024, nr 1

Zamów

Nabi. Usta Boga. Rekolekcje adwentowe Wspólnoty Vera Icon

13-15 grudnia 2019

08:00-17:00

Strona wydarzenia

Wspólnota Twórców Chrześcijańskich Vera Icon zaprasza na rekolekcje adwentowe „Nabi. Usta Boga”, które wygłosi Tomasz Biłka OP. „Więź” objęła rekolekcje patronatem.

Wesprzyj Więź.pl

Wraz z nowym rokiem liturgicznym Wspólnota Twórców Chrześcijańskich Vera Icon rozpoczyna nowy cykl rekolekcji, dla których inspiracją jest werset z Ewangelii św. Jana: “Słowo stało się Ciałem i zamieszkało między nami” (J 1,14). Tytuł rekolekcji adwentowych brzmi: „Nabi. Usta Boga”, ponieważ na początku chcemy zastanowić się nad charakterem słowa, jakie nabi, tj. prorok (ten, który jest widzący) dostaje od Wszechmocnego. O. Tomasz Biłka OP podczas konferencji opowie o roli proroka, pierwszych wielkich postaciach przemawiających w imieniu Boga oraz o prorockim charyzmacie artysty, by na następnych rekolekcjach ukazać do czego wzywa prorockie słowo oraz los samego proroka.

Koszt:

pokój 3-5 os.- 220 zł
pokój 2 os. – 230 zł
pokój 1 os.- 250 zł
Zakwaterowanie w komfortowych pokojach z łazienkami, z pełnym wyżywieniem.

*dieta wegetariańska lub bezglutenowa- dopłata 30 zł
*rekolekcje rozpoczynają się w piątek wieczorem a kończą w niedzielę po obiedzie
*istnieje możliwość przyjazdu z dzieckiem. Pobyt dzieci do 3 roku życia- gratis. Dzieci powyżej 3 roku życia- 75 zł. Zapewniamy opiekunkę do dzieci na czas konferencji.

• W treści mejla należy podać następujące informacje: imię i nazwisko, telefon, mail, wiek, profesja, dieta( jeśli inna niż normalna), wiek dzieci w przypadku rodziców przyjeżdżających z pociechami
• Wpłaty na konto z tytułem przelewu: NA CELE STATUTOWE
STOWARZYSZENIE VERA ICON
nr konta: 36114020040000360276704628
• Przed zapisaniem się na rekolekcje prosimy o zapoznanie się z ich regulaminem.

Wspólnotę Twórców Chrześcijańskich Vera Icon tworzą katolicy pochodzący ze środowisk artystycznych różnych miast. Nazwa ta wyraża pragnienie członków wspólnoty do wpatrywania się w jedyny Prawdziwy Obraz, jakim jest Jezus Chrystus. Członków wspólnoty łączy przekonanie, że sztuka jest narzędziem, dzięki któremu można odkrywać Boga i doprowadzać innych do spotkania z Nim.

Zapisy na rekolekcje przyjmowane są pod tym adresem mailowym.