Testament | Księgarnia Wydawnictwo Poznańskie (wydawnictwopoznanskie.pl)

Lato 2024, nr 2

Zamów

„Innego cudu nie będzie”. Spotkanie z o. Wacławem Oszajcą i Damianem Jankowskim dla Patronów „Więzi”

16 października 2019

18:00-20:00

Zapraszamy na kameralne spotkanie dla Patronów „Więzi” z o. Wacławem Oszajcą i Damianem Jankowskim, autorami książki „Innego cudu nie będzie”. Poprowadzi je Cezary Gawryś.

„Innego cudu nie będzie” to osobista rozmowa, w której o. Wacław Oszajca SJ odpowiada na najtrudniejsze pytania dotyczące wiary, Kościoła i kondycji współczesnego człowieka. Jej wynik zaskoczy zarówno osoby wierzące, jak i te, które wciąż poszukują. „Ostatecznie wierzę, że para­doksalnie chrześcijaninem można stać się dopiero w momencie, kiedy człowiek poczuje się na tym świecie dobrze bez Boga” – mówi o. Oszajca.

Wesprzyj Więź.pl

Premiera książki 9 października. Książkę można zamówić m.in. na stronie Wydawnictwa WAM.

Wacław Oszajca SJ, Damian Jankowski, „Innego cudu nie będzie”, Wydawnictwo WAM

Wacław Oszajca (ur. 1947) jest jezuitą, poetą i publicystą, absolwentem KUL, wykładowcą homiletyki w Collegium Bobolanum Papieskiego Wydziału Teologicznego. Należy do Stowarzyszenia Pisarzy Polskich. Autor wielu książek, w tym kilku tomów poetyckich. Laureat licznych nagród, odznaczony Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski.

Damian Jankowski (ur. 1992) jest publicystą, krytykiem filmowym, redaktorem serwisu Więź.pl, członkiem Zespołu Laboratorium „Więzi”.

Wesprzyj Więź

Spotkanie odbędzie się w środę, 16 października, o g. 18 w Warszawie.

UWAGA: wstęp wyłącznie dla Patronów „Więzi”. O szczegółach poinformujemy indywidualnie, mailowo. Aby zostać Patronem, należy zarejestrować się tutaj.

Serdecznie zapraszamy!