Targi

Wiosna 2024, nr 1

Zamów

Festiwal Kontaktu

16-18 września 2022

10:00-18:00

Strona wydarzenia

W dniach 16-18 września 2022 r. w Służewskim Domu Kultury odbędzie się Festiwal Kontaktu, organizowany z okazji 15-lecia Magazynu „Kontakt”. Organizatorzy zaplanowali spacery, wspólne jedzenie, dyskusje i debaty, w których wystąpią m.in. członkowie redakcji „Więzi” i zespołu Laboratorium „Więzi”: Zbigniew Nosowski i Sebastian Duda.

Wesprzyj Więź.pl
Festiwal Kontaktu rozpocznie się piątkową kolacją, do której współtworzenia organizatorzy zapraszają wszystkich, którzy zechcą przyjść. Sobota będzie dniem warsztatów i debat na temat ekologii, migracji i kryzysu Kościoła. Dzień zakończy się występem Hurta Lustera na deskach Sali Widowiskowej. Przez całą sobotę będzie funkcjonował kącik dla dzieci – organizatorzy zapewniają opiekę i dobrą zabawę w czasie trwania festiwalu. Niedziela będzie dniem spacerów przyrodniczych, poznawania miasta i jego dzikich zakątków, zakończonych wspólnym piknikiem.
Szczegółowy program festiwalu można znaleźć w wydarzeniu FB, pod tym linkiem i na tej grafice. Zbigniew Nosowski weźmie udział w dyskusji o nadużyciach władzy w Kościele (wraz z Izabelą Mościcką i Tarsycjuszem Krasuckim OFM; prowadzenie: Ignacy Dudkiewicz), a Sebastian Duda w dyskusji o granicach protestu w Kościele (z Justyną Zorn; prowadzenie: Wanda Kaczor).