Wiosna 2024, nr 1

Zamów

Dyskusja „Za życiem – ale jak konkretnie?”

17 listopada 2017

18:00-20:00

Redakcja kwartalnika „Więź” zaprasza na spotkanie „Za życiem – ale jak konkretnie?” o polityce społecznej rządu Prawa i Sprawiedliwości po 500+.

W piątek, 17 listopada, o godz. 18:00 w warszawskiej Klubokawiarni Życie jest fajne (przy ul. Grójeckiej 68) rozmawiać będą:

Wesprzyj Więź.pl

Rafał Bakalarczyk – doktor nauk społecznych, publicysta, badacz polityki społecznej, działacz społeczny, członek redakcji pisma „Polityka Senioralna”
Marzena Kaczmarek – wieloletnia opiekunka matki z chorobą Alzheimera, zaangażowana w ruch opiekunów niepełnosprawnych osób dorosłych, założycielka stowarzyszenia Wykluczeni Opiekunowie Dorosłych Osób Niepełnosprawnych

Wesprzyj Więź

Spotkanie poprowadzi Zbigniew Nosowski – redaktor naczelny kwartalnika „Więź”. Zaprosiliśmy również przedstawiciela Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

Zachęcamy do lektury jesiennego numeru „Więzi”, w którym o polityce społecznej PiS wypowiadają się obszernie Marek Rymsza, Elżbieta Bojanowska, Ryszard Szarfenberg, Iga Magda, Joanna Krupska i Rafał Bakalarczyk. Numer można zamówić w wersjach papierowej i elektronicznej: bit.ly/wiez-jesien2017.

Wstęp wolny, zapraszamy!