Targi

Wiosna 2024, nr 1

Zamów

Czy małżeństwo ma przyszłość? (debata)

10 lutego 2017

16:00-18:00

Zapraszamy na jedno z głównych wydarzeń rozpoczynającego się Tygodnia Małżeństwa. Podczas debaty „Czy małżeństwo ma przyszłość?” wykład wygłosi członek redakcji „Więzi” Marek Rymsza, a udział w dyskusji weźmie redaktor naczelny kwartalnika Zbigniew Nosowski.

Wesprzyj Więź.pl

Jaka jest przyszłość małżeństwa? Najlepsze czasy dla małżeństwa są już za nami czy może raczej dopiero przed nami? Na ile małżeństwo jest wciąż atrakcyjne? Jakie wzorce relacji, więzi międzyludzkich i budowania bliskości przetrwają? Czym jest w istocie małżeństwo i na czym polega kulturowa trwałość tej formy bycia we dwoje? Co możemy o tym powiedzieć w świetle osiągnięć psychologii, socjologii i innych dyscyplin wiedzy o człowieku?

Wesprzyj Więź

Te i wiele innych pytań będą stanowiły podłoże w debacie o małżeństwie, do której zapraszamy wszystkich małżonków i osoby samotne, singli i narzeczonych, pozostających w jedności i rozwiedzionych. W dyskusji wezmą udział Zbigniew Nosowski, Magdalena Błażek, Marek Rymsza i Aleksandra Bachórz. Prowadzenie Agnieszka Michajlow.

Z tej okazji zapraszamy do naszej księgarni internetowej po dwie małżeńskie pozycje w promocyjnych cenach! „Osobliwe skutki małżeństwa” Ewy Kiedio i „Parami do nieba” Zbigniewa Nosowskiego można kupić w bardzo niskich cenach tutaj i tutaj.

Więcej informacji na stronach internetowych Tygodnia Małżeństwa.