Wiosna 2024, nr 1

Zamów

Jeśli nie klapsy, to co?

10 czerwca 2021

19:00-21:00

Już Janusz Korczak przekonywał, że nie ma dzieci, są ludzie, a każdy człowiek – niezależnie od wieku – zasługuje na szacunek. Jak wychowywać dzieci bez przemocy, w duchu personalistycznym? Czy kary w istocie pomagają? A może system nagród i kar nie jest jedynym możliwym? Czy to prawda, że niegrzeczne dzieci nie istnieją? Czym w ogóle jest wychowanie i skąd czerpać wiedzę, jak to robić?

O tym porozmawiamy z Marcinem Perfuńskim w czwartek, 10 czerwca 2021 r. o godz. 19 na profilu Facebookowym „Więzi”. Spotkanie będzie zainspirowane dyskusją z udziałem Joanny Baranowskiej, Agnieszki Piskozub-Piwosz i Marcina Perfuńskiego, która ukaże się w letnim numerze „Więzi”.

Wesprzyj Więź.pl
Wesprzyj Więź

Marcin Perfuński – dziennikarz, redaktor, bloger. Mąż Ani, tata pięciu córek. Od 2014 r. prowadzi blog www.supertata.tv, gdzie dzieli się radością posiadania rodziny wielodzietnej. Według rankingu Hash.fm jeden z najbardziej wpływowych influencerów parentingowych w Polsce. W 2018 r. wygrał plebiscyt miesięcznika „Mamo, To Ja” na Idealnego Tatę. W Polskim Radiu Dzieciom prowadzi audycję „Strefa rodzica”.

Spotkanie poprowadzi Ewa Buczek, sekretarz redakcji „Więzi”.

 

Kwartalnik dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.