Wiosna 2024, nr 1

Zamów

Czym charakteryzują się zegarki damskie marki Tommy Hilfiger?

Zegarek damski marki Tommy Hilfiger

Każdy zna markę Tommy Hilfiger. To światowy brand, który przez lata utrzymuje się na wysokiej pozycji w Europie. Firma znana jest głównie z odzieży. Nie każdy kojarzy tę markę z zegarkami, tymczasem jej produkty można znaleźć w każdym sklepie z zegarkami – niektóre w niższych, a niektóre w wyższych cenach, i zdecydowanie nadają się na prezent. Zegarek jest uważany głównie za męską biżuterię, ale dzisiaj na pierwszym miejscu warto zwrócić uwagę na zegarki dla pań.

Dlaczego wybrać zegarek z Tommy Hilfiger?

Jeśli mówimy o marce Tommy, to posiada ona w swojej ofercie zegarki w różnych wariantach. Zegarek damski Tommy Hilfiger możemy nabyć na pasku i bransolecie w praktycznie każdym kolorze – złota, różowego złota czy srebra. Koperta dla pań w uniwersalnym rozmiarze to około 31 mm średnicy. Wygląd zegarka dla każdego jest indywidualną sprawą.

W przypadku tej marki dużo mówi nam cena stosunku do jakości, którą otrzymujemy. Nie ukrywajmy – nie jest to zegarek ze Szwajcarii, ale modowy dodatek, który pomoże w dopełnieniu naszej stylizacji. Gwarancja jest aż na dwa lata, a – co jest bardzo istotne – mechanizm, który zasila zegarek, jest zazwyczaj kwarcowy, czyli zasilany przez baterie. Marka posiada w swojej ofercie dużo zegarków, które cechują się nowoczesnością i wyglądem. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Z czego jest wykonany?

Zegarki modowe spod szyldu Hilfiger są tworzone z wysokiej jakości materiałów, na przykład ze stali szlachetnej, która jest długowieczna i odporna na korozję i zarysowania. Bransoleta jest bardzo wygodna i lekka, dlatego panie po dłuższym noszeniu nie będą odczuwały dyskomfortu. Szkiełko mineralne, niezawodnie ochroni nasze szkło przed zarysowaniami, które są bolączką przy noszeniu zegarków. Przy większości modeli znajdziemy informację o oporności przy kontakcie z wodą. Jest tam też informacja o możliwości trzymania zegarka pod wodą, choć producent raczej tego nie zaleca.

Mechanizm

W praktycznie każdym modelu zegarka tej parki jest umieszczone kwarcowe serce zasilane baterią. To niby standard, ale japońska marka Miyota, która wykonuje te mechanizmy, słynie z wysokiej jakości, ponieważ jej konstrukcje są bardzo dobrze i starannie wykonane przy niskiej cenie. Możemy te systemy znaleźć w takich markach, jak Citizen, Invicta czy Laco. Przez kilka ostatnich lat zebrały one świetne recenzje, a użytkownicy i zegarmistrzowie mówią, że czas pracy jednej baterii to od czterech do pięciu lat. Japońska marka zwraca również uwagę na ekologię. W siedzibie fabryki posadzono 26 tysięcy drzew, żeby zrównoważyć wytwarzanie dwutlenku węgla przy produkcji. Warto zwrócić uwagę na markę Tommy Hilfiger podczas wyboru swojego kolejnego zegarka. 

Podziel się

Wiadomość