Lato 2023, nr 2

Zamów

Czym charakteryzują się zegarki damskie marki Tommy Hilfiger?

Zegarek damski marki Tommy Hilfiger

Każdy zna markę Tommy Hilfiger. To światowy brand, który przez lata utrzymuje się na wysokiej pozycji w Europie. Firma znana jest głównie z odzieży. Nie każdy kojarzy tę markę z zegarkami, tymczasem jej produkty można znaleźć w każdym sklepie z zegarkami – niektóre w niższych, a niektóre w wyższych cenach, i zdecydowanie nadają się na prezent. Zegarek jest uważany głównie za męską biżuterię, ale dzisiaj na pierwszym miejscu warto zwrócić uwagę na zegarki dla pań.

Dlaczego wybrać zegarek z Tommy Hilfiger?

Jeśli mówimy o marce Tommy, to posiada ona w swojej ofercie zegarki w różnych wariantach. Zegarek damski Tommy Hilfiger możemy nabyć na pasku i bransolecie w praktycznie każdym kolorze – złota, różowego złota czy srebra. Koperta dla pań w uniwersalnym rozmiarze to około 31 mm średnicy. Wygląd zegarka dla każdego jest indywidualną sprawą.

W przypadku tej marki dużo mówi nam cena stosunku do jakości, którą otrzymujemy. Nie ukrywajmy – nie jest to zegarek ze Szwajcarii, ale modowy dodatek, który pomoże w dopełnieniu naszej stylizacji. Gwarancja jest aż na dwa lata, a – co jest bardzo istotne – mechanizm, który zasila zegarek, jest zazwyczaj kwarcowy, czyli zasilany przez baterie. Marka posiada w swojej ofercie dużo zegarków, które cechują się nowoczesnością i wyglądem. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Z czego jest wykonany?

Zegarki modowe spod szyldu Hilfiger są tworzone z wysokiej jakości materiałów, na przykład ze stali szlachetnej, która jest długowieczna i odporna na korozję i zarysowania. Bransoleta jest bardzo wygodna i lekka, dlatego panie po dłuższym noszeniu nie będą odczuwały dyskomfortu. Szkiełko mineralne, niezawodnie ochroni nasze szkło przed zarysowaniami, które są bolączką przy noszeniu zegarków. Przy większości modeli znajdziemy informację o oporności przy kontakcie z wodą. Jest tam też informacja o możliwości trzymania zegarka pod wodą, choć producent raczej tego nie zaleca.

Mechanizm

W praktycznie każdym modelu zegarka tej parki jest umieszczone kwarcowe serce zasilane baterią. To niby standard, ale japońska marka Miyota, która wykonuje te mechanizmy, słynie z wysokiej jakości, ponieważ jej konstrukcje są bardzo dobrze i starannie wykonane przy niskiej cenie. Możemy te systemy znaleźć w takich markach, jak Citizen, Invicta czy Laco. Przez kilka ostatnich lat zebrały one świetne recenzje, a użytkownicy i zegarmistrzowie mówią, że czas pracy jednej baterii to od czterech do pięciu lat. Japońska marka zwraca również uwagę na ekologię. W siedzibie fabryki posadzono 26 tysięcy drzew, żeby zrównoważyć wytwarzanie dwutlenku węgla przy produkcji. Warto zwrócić uwagę na markę Tommy Hilfiger podczas wyboru swojego kolejnego zegarka. 

Podziel się

Wiadomość

Dodaj komentarz

Twoje dane będą przetwarzane w celu publikacji komentarza, a ich administratorem będzie Towarzystwo Więź. Szczegóły: polityka prywatności.