Wiosna 2024, nr 1

Zamów

Trzymamy się razem. E-booki dla przyjaciół „Więzi”

Od 1 do 8 kwietnia każdy, kto wspiera „Więź” na Patronite, otrzyma od nas w prezencie dodatkowo e-booki: wiosenny numer „Więzi” oraz „Uczestniczyć w losie Drugiego. Rozmowy o etyce, Kościele i świecie” Ignacego Dudkiewicza z ks. Andrzejem Szostkiem.

Aby otrzymać e-booki, wystarczy zarejestrować się na stronie patronite.pl/wiez.

Wesprzyj Więź.pl
Wesprzyj Więź

Rozmowy Ignacego Dudkiewicza z ks. prof. Andrzejem Szostkiem pokazują, że „uczestniczenie w losie Drugiego” to nie tylko bycie blisko niego. To nie tylko próba nawiązania przyjaźni, gdy łączy nas świat wartości i podobny sposób myślenia, ale również wspólne mierzenie się z pytaniami, na które każdy szuka odpowiedzi. Są to pytania najprostsze i najważniejsze zarazem – o początek i koniec życia, stosunek do własnego ciała, rolę sumienia w podejmowaniu decyzji, ale też o wszelką inność, o odpowiedzialność za swoje otoczenie.

Ignacy Dudkiewicz nie boi się pytań trudnych i ważnych. Ks. prof. Andrzej Szostek odpowiada mu nie tylko jako naukowiec, sięga również do osobistej historii, która pokazuje drogę dojrzewania człowieka i kapłana do roli duchowego towarzysza. Ich rozmowa daje czytelnikowi sporą dawkę wiedzy, ale przede wszystkim skłania do refleksji i inspiruje do myślenia.

Wspieramy. Czytamy. Zostajemy w domu!

Podziel się

Wiadomość