Wiosna 2024, nr 1

Zamów

„Wielki Post pragnienia”. Bezpłatny poradnik duchowy od „Więzi”

Wielki Post pragnienia. Poradnik duchowy „Więzi”

Nie mamy wpływu na decyzje podejmowane przez rządzących – mamy jednak wielki wpływ na swoje osobiste przeżywanie czasu odosobnienia.

Drodzy Czytelnicy,
W czasie rozkwitu pandemii koronawirusa wszystkim jest obecnie bardzo ciężko. Nam, w redakcji „Więzi” – również.

Wesprzyj Więź.pl

Szukamy więc punktów orientacyjnych i dzielimy się nimi z Wami. Chcemy Was nie tylko informować, nie tylko pobudzać do myślenia, ale także inspirować duchowo. Każda i każdy z nas bowiem – nie mając wpływu na decyzje podejmowane przez rządzących – ma jednak wielki wpływ na swoje osobiste przeżywanie czasu odosobnienia.

W ostatnim tygodniu opublikowaliśmy wiele ważnych tekstów pomagających w przeżywaniu tego okresu, który liturgicznie zbiega się z Wielkim Postem. A teraz zebraliśmy je w jeden wspólny zbiór i oferujemy go Wam, prosząc, abyście dzielili się nim także z bliskimi i przyjaciółmi.

Wesprzyj Więź

Publikacja „Wielki Post pragnienia” jest bezpłatna. Jeżeli będzie dla Was pożyteczna, prosimy o wsparcie „Więzi” w serwisie Patronite.

Poradnik można pobrać w formatach PDF oraz EPUB.

Sami zasadniczo pracujemy zdalnie, ale w naszej redakcji i siedzibie Wydawnictwa Więź trwają dyżury – po to, aby realizować Wasze zamówienia. Zapraszamy więc do naszej księgarni internetowej. Czeka na Was najnowszy, wiosenny numer kwartalnika „Więź” oraz nasze książki.

Podziel się

Wiadomość