Wiosna 2024, nr 1

Zamów

Jutro zaczyna się Tydzień Małżeństwa

W tym roku swój udział i propozycję wydarzeń dedykowanych małżonkom zadeklarowało niemal dwadzieścia miast.

Niektóre z nich kolejny raz przygotowują swoją ofertę, inne do obchodów włączają się dopiero w tym roku – zawsze jednak są to oddolne inicjatywy środowisk, które chcą stworzyć małżonkom przestrzeń do świętowania i celebrowania małżeństwa.

Tydzień Małżeństwa stanowi część inicjatywy MarriageWeek International. Pierwsza edycja Tygodnia odbyła się w 1997 w Anglii. Dziś MarriageWeek propaguje małżeństwo już w 26 krajach, na 4 kontynentach, najczęściej w tym samym terminie 7-14 lutego.

Wesprzyj Więź.pl

Kampania Tydzień Małżeństwa przypomina małżonkom o pięknie i korzyściach z budowania i umacniania bliskiej relacji płynącej ze spędzania czasu razem; przypomina o potrzebie, ale też inspiruje małżonków do rozwoju osobistego i wzbogacania umiejętności w kontaktach i relacji między sobą. Organizowane są warsztaty, spotkania, konsultacje ze specjalistami oraz koncerty.

Wesprzyj Więź

W Gdańsku tegoroczna edycja Tygodnia Małżeństwa odbywać się będzie pod hasłem „Małżeństwo w Centrum”.

Szczegółowe informacje o wydarzeniach i zniżkach dla małżonków w trakcie trwania Tygodnia znaleźć można na stronie www.tydzienmalzenstwa.pl.

„Więź” jest patronem medialnym wydarzenia. Jego organizatorzy inspirują się raportem Laboratorium „Więzi” „Małżeństwo: reaktywacja”.

Podziel się

Wiadomość