Wiosna 2024, nr 1

Zamów

Z takimi Czytelnikami „Więź” nie zginie! Warunki prenumeraty 2020

Kwartalnik „Więź”

Kwartalnik „Więź” nadal będzie się ukazywał w wersji papierowej. Dla prenumeratorów wprowadzimy w 2020 roku pełny dostęp online do artykułów z kwartalnika.

DZIĘKUJEMY! Dzięki Państwa życzliwemu wsparciu finansowemu „Więź” wkroczy wkrótce w sześćdziesiąty drugi rok życia. Nie damy się wysłać na emeryturę – mamy wciąż wiele, a nawet coraz więcej, do opisania, zdiagnozowania, zaplanowania i zrobienia.

Wesprzyj Więź.pl

Co prawda, nasz budżet na rok 2020 wciąż ma pewien deficyt, ale zapadła już decyzja, że nie rezygnujemy z wersji papierowej czasopisma. „Więź” nadal będzie się ukazywała w cyklu kwartalnym. Musi, niestety, wzrosnąć cena za egzemplarz (nie była zmieniana od roku 2013). Zrezygnujemy z nieopłacalnej sprzedaży egzemplarzowej w „Ruchu”. Skoncentrujemy się na prenumeracie redakcyjnej i sprzedaży we własnej księgarni internetowej. Ponadto nasz kwartalnik będzie także dostępny w sieci Empik oraz w prenumeracie sieci Ruch, Kolporter i Garmond. Dzięki Państwa sugestiom wprowadzimy pewne zmiany w treści pisma, lecz zasadniczo sposób redagowania „Więzi” będzie podobny.

Cieszymy się, że „Więź” odkrywają kolejne roczniki młodych ludzi. Chcąc szerzej docierać do wszystkich, przygotowujemy gruntowną reformę naszych stron internetowych. W roku 2020 będzie jeszcze łatwiej czytać „Więź” w wersji elektronicznej, kupować nasze książki, śledzić nasze projekty społeczne i edukacyjne. A dla Prenumeratorów wprowadzimy pełny dostęp online do artykułów z kwartalnika.

Już dziś zapraszamy do prenumeraty „Więzi” na rok 2020! Szczegółowe informacje poniżej oraz na stronie prenumerata.wiez.pl.

Dziękujemy serdecznie za wszystkie opinie i zachęty do dalszego wysiłku, jakie od Państwa otrzymaliśmy. Ze swej strony nadal zachęcamy do regularnego wspierania naszych działań w serwisie Patronite lub poprzez darowizny na działalność statutową.

Łatwo nie jest, ale wiemy, że z takimi Czytelnikami i Przyjaciółmi „Więź” nie zginie!


WARUNKI PRENUMERATY „WIĘZI” W ROKU 2020

Przygotowaliśmy dla naszych Prenumeratorów kilka wariantów.

Charakter podstawowy ma PAKIET PRENUMERATA DRUK: kwartalnik drukowany + „Więź” cyfrowa + rabat na książki.
W cenie 106,92 zł Prenumerator otrzymuje:
– 4 numery kwartalnika „Więź” za rok 2020 (koszt wysyłki ponosi redakcja),
– te same numery w formatach epub, mobi, pdf,
– pełny dostęp do tekstów kwartalnika na Więź.pl w roku 2020,
– rabat 40 proc. na zakup książek naszego wydawnictwa w roku 2020 (dostępny po zalogowaniu na stronie wydawnictwo.wiez.pl).

Wesprzyj Więź

Od stycznia 2020 r. dostępny będzie także PAKIET PRENUMERATA ELEKTRONICZNA w cenie 88,56 zł.

Ponadto możliwe są dwa PAKIETY SPONSORSKIE oraz PAKIET ZAGRANICZNY.

Szczegóły oraz możliwość dokonania wpłat na stronie: prenumerata.wiez.pl.

Podziel się

1
Wiadomość