Wiosna 2024, nr 1

Zamów

Piotr Kraśko poprowadzi w TVN reality show ze szlaku migracyjnego

Piotr Kraśko z Dalajlamą, wrzesień 2016. Fot. Piotr Kraśko / Twitter

„Przez prawie miesiąc uczestnicy będą żyli jak uchodźcy i z uchodźcami” – zapowiada TVN.

Stacja TVN ogłosiła wczoraj, że jesienią zacznie emisję nowego reality show „Wracajcie skąd przyszliście”. Według zapowiedzi Piotr Kraśko w towarzystwie szóstki Polaków wyruszy szlakiem migracyjnym. Udadzą się w drogę na Bliski Wschód. Przez Niemcy, Austrię, Węgry i Serbię dotrą do Grecji. I dalej w stronę Libanu, aż do Kurdystanu. „Przez prawie miesiąc będą żyli jak uchodźcy i z uchodźcami” – zapowiada stacja.

Wesprzyj Więź.pl
Wesprzyj Więź

Na stronie TVN czytamy, że uczestnicy programu „pozbawieni portfeli, telefonów i paszportów trafią do obozu dla uchodźców, znajdą się na łodzi z przemytnikami, będą mieli także okazję zobaczyć na własne oczy, jak wygląda życie w miejscu, gdzie panuje destabilizacja. (…) Czy po tym, co ich spotka, będą inaczej patrzyli na swoje życie? Co wyniosą z tej niezwykłej podróży?”.

Piotr Kraśko był dziennikarzem Telewizji Polskiej (1991-2016), korespondentem TVP w Brukseli (2003), Rzymie (2004-2005), Waszyngtonie (2005-2008). Od 2012 do 2016 roku kierował redakcją „Wiadomości”. Potem przeszedł do TVN. Od 2016 roku był współprowadzącym „Dzień Dobry TVN” i gospodarzem programu „Fakty z zagranicy” w TVN24 BiS. W środy prowadzi „Poranek Radia TOK FM”.

TVN, DJ

Podziel się

Wiadomość