Lato 2024, nr 2

Zamów

Dołącz do grona Patronów „Więzi”

Dołącz do grona Patronów „Więzi” w serwisie Patronite

Zachęcamy Państwa do budowania „Więzi” razem z nami!

Wesprzyj Więź

Drodzy Państwo,

od kilku lat prosimy Państwa o pomoc finansową i publikujemy w „Więzi” nazwiska osób, które wsparły nasz kwartalnik. Wszystkim Czytelnikom, którzy co kwartał kupują „Więź”, oraz wszystkim Darczyńcom jesteśmy niezwykle wdzięczni za zaufanie.

Wesprzyj Więź.pl

„Więź” musi być stale obecna w debacie publicznej. Wydawanie kwartalnika to za mało, by zbudować silne – ale umiarkowane – katolickie centrum opiniotwórcze. A na tym nam zależy.

Dlatego w niedługim czasie chcemy otworzyć nową publicystyczną stronę – Więź.pl – na której znajdą Państwo codzienne komentarze i opinie. Będzie to serwis, który odda w pełni działalność naszego środowiska: oprócz bieżącego komentowania istotnych wydarzeń poinformujemy w nim o nowych (a także świetnych poprzednich) książkach Wydawnictwa „Więź”, o kwartalniku oraz o naszych projektach społecznych.

Zachęcamy Państwa do budowania „Więzi” razem z nami. Od teraz umożliwiamy zadeklarowanie stałych wpłat na rzecz „Więzi” w serwisie Patronite. To bezpieczny sposób na regularne wspieranie naszej działalności. Zachęcamy do wypróbowania tego mechanizmu – zadeklarowania stałych wpłat po 5, 10, 25 zł lub więcej.

Ci z Państwa, którzy zostaną partonami „Więzi”, w zależności od wysokości wsparcia, otrzymają od nas dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku, w której zdradzimy nasze plany redakcyjne i chętnie poddamy krytycznej ocenie; zaproszenie do kameralnej dyskusji z naszymi autorami w saloniku „Więzi” po wydaniu kolejnych numerów kwartalnika; egzemplarze „Więzi” i książek z naszego wydawnictwa oraz rabaty.

Wszystkie szczegółowe informacje i możliwość wsparcia „Więzi” znajdą Państwo tutaj: https://patronite.pl/wiez.

Serdecznie dziękujemy!
Zbigniew Nosowski i redakcja „Więzi”

Podziel się

Wiadomość