Jesień 2021, nr 3

Zamów

Do Przyjaciół WIĘZI

Nadal gorąco zachęcamy wszystkich naszych Czytelników do opłacenia prenumeraty WIĘZI na rok 2012 oraz propagowania prenumeraty naszego pisma wśród swoich bliskich i znajomych. Prenumerata jest bardzo ważnym sposobem okazania wsparcia dla pisma, a także najkorzystniejszą formą jego regularnego otrzymywania.
Informacje o warunkach prenumeraty można znaleźć na końcu tego numeru oraz na naszej stronie internetowej www.wiez.pl. Zmuszeni byliśmy podnieść jednostkową cenę pisma, dzięki opłaceniu rocznej prenumeraty można jednak zaoszczędzić ponad 25 zł.

W trosce o przyszłość naszej działalności prosimy Państwa również o dodatkowe dobrowolne wpłaty. Darowizny na rzecz statutowej działalności Towarzystwa „WIĘŹ” mogą być odliczane od dochodu w rozliczeniu podatkowym. Przelewy, także dewizowe, można przekazywać na konto:

Kolegium Europejskie

Towarzystwo „WIĘŹ”
ul. Trębacka 3, 00-074 Warszawa
PKO BP S.A. XV O/Warszawa
nr 79 1020 1156 0000 7702 0067 6866.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Przyjaciołom, którzy w ostatnim czasie okazali WIĘZI swoją życzliwość. W okresie od 25 kwietnia do 10 czerwca 2012 r. wsparcia udzieliły nam następujące osoby:

Andrzej Biernacki (Warszawa), po raz dwudziesty ósmy,
Ks. Henryk Seweryniak (Płock), po raz piąty,
Jan Wyrowiński (Toruń), po raz trzydziesty trzeci.
 

Podziel się

Wiadomość

Możliwość komentowania została wyłączona.