Lato 2023, nr 2

Zamów

Do Przyjaciół WIĘZI

Wesprzyj Więź

Nadal gorąco zachęcamy wszystkich naszych Czytelników do opłacenia prenumeraty WIĘZI na rok 2012 oraz propagowania prenumeraty naszego pisma wśród swoich bliskich i znajomych. Prenumerata jest bardzo ważnym sposobem okazania wsparcia dla pisma, a także najkorzystniejszą formą jego regularnego otrzymywania.
Informacje o warunkach prenumeraty można znaleźć na końcu tego numeru oraz na naszej stronie internetowej www.wiez.pl. Zmuszeni byliśmy podnieść jednostkową cenę pisma, dzięki opłaceniu rocznej prenumeraty można jednak zaoszczędzić ponad 25 zł.
W trosce o przyszłość naszej działalności prosimy Państwa również o dodatkowe dobrowolne wpłaty. Darowizny na rzecz statutowej działalności Towarzystwa „WIĘŹ” mogą być odliczane od dochodu w rozliczeniu podatkowym. Przelewy, także dewizowe, można przekazywać na konto:
Towarzystwo „WIĘŹ”
ul. Trębacka 3, 00-074 Warszawa
PKO BP S.A. XV O/Warszawa
nr 79 1020 1156 0000 7702 0067 6866.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Przyjaciołom, którzy w ostatnim czasie okazali WIĘZI swoją życzliwość. W okresie od 1 lutego do 20 marca 2012 r. wsparcia udzieliły nam następujące osoby:

Andrzej Biernacki (Warszawa), po raz dwudziesty szósty,
Piotr Cywiński (Warszawa), po raz drugi,
Ludwik Lenkiewicz (Gliwice), po raz czwarty,
Roman Murawski (Poznań), po raz szósty,
Andrzej Paszewski (Warszawa), po raz drugi,
Jan Wyrowiński (Toruń), po raz trzydziesty pierwszy,
Krystyna Żebrowska (Warszawa), po raz trzynasty.

Podziel się

Wiadomość

Możliwość komentowania została wyłączona.