Wiosna 2024, nr 1

Zamów

Do Przyjaciół “Więzi”

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy odpowiedzieli na nasz apel o wsparcie w trudnej dla „Więzi” sytuacji finansowej. Jesteśmy głęboko wdzięczni za okazaną nam pomoc i życzliwość – nie ukrywamy, że jej zakres mile nas zaskoczył. Nie wiedzieliśmy, że w biedzie poznamy aż tylu Przyjaciół.
W okresie od 10 września do 23 października wsparcia udzieliły nam następujące osoby:

Wesprzyj Więź.pl

Zdzisław Baran (Nowy Jork)
Joanna Clark (USA)
Tomasz Grzywacz (Chorzów), po raz drugi
Paweł Horodecki (Gdynia)
Grażyna Jabłecka (Wrocław)
Krystyna i Jerzy Kłoczowscy (Lublin), po raz drugi
Mirosław Kowalczyk (Ząbki), po raz drugi
Agnieszka Magdziak-Miszewska (Warszawa)
Zofia Nowak (Poznań), po raz drugi
Ewa Ostrowska (Wrocław), po raz drugi
Jacek Podkamienny (Rzeszów), po raz drugi
Krzysztof Pszenicki (Londyn)
Jacek Sakrejda (Bielsko-Biała)
Eugenia Siemaszkiewicz (Wrocław)
Anna Skarzyńska (Warszawa)
Ks. Paweł Stefański (Radom)
Maria Stolzman (Warszawa)
Łukasz Szokaluk (Lublin), po raz drugi
Ewa Szumańska-Szmorlińska (Wrocław)
Henryk Tyszkiewicz (Kępno)
Bolesław Włodarczyk (Łódź)
Anna Wolińska (Warszawa), po raz drugi
Towarzystwo Przyjaciół Fundacji Jana Pawła II (Warszawa)

Państwa pomoc umożliwiła sfinansowanie druku „Więzi” w IV kwartale br. i pokrycie innych niezbędnych wydatków w bardzo trudnym dla nas okresie.
Naszych Przyjaciół i Czytelników zapewniamy, że pracujemy nad stworzeniem nowego systemu finansowania naszego pisma i wydawnictwa. Wiemy, że w roku 2008 niezbędne będą jeszcze pewne oszczędności dotyczące miesięcznika, dlatego planujemy w przyszłym roku wydać 8 numerów „Więzi” (dwa zeszyty w każdym kwartale, w tym jeden podwójny).
Prosimy jednak nie martwić się – nie zwijamy żagli! Wręcz przeciwnie: przygotowujemy inicjatywy, które w nowych formach działania będą służyć tym wartościom, które „Więź” głosi od 50 lat. Opowiemy o tym więcej na początku przyszłego roku.

Zanim jednak powstanie nowy stabilny system finansowania „Więzi”, ośmielamy się nadal prosić Państwa o wsparcie finansowe. Każda forma pomocy jest cenna – będziemy wdzięczni zarówno za wpłaty jednorazowe, jak i regularne. Obecnie prosimy zwłaszcza o polecanie prenumeraty naszego miesięcznika swoim bliskim i przyjaciołom (warunki prenumeraty na rok 2008 prezentujemy na stronie 166). Zapraszamy także do naszej księgarni internetowej: www.wiez.com.pl

Wpłaty na rzecz statutowej działalności Towarzystwa „Więź” mogą być odliczane od dochodu jako darowizny. Wpłaty, także dewizowe, można przekazywać na konto:

Wesprzyj Więź

Towarzystwo „Więź”
00-074 Warszawa, ul. Trębacka 3
PKO BP S.A. XV O/Warszawa
nr 79 1020 1156 0000 7702 0067 6866

Nazwiska Ofiarodawców będziemy publikować w kolejnych numerach naszego pisma. Dziękujemy za Państwa zrozumienie i życzliwość.

Zbigniew Nosowski
prezes Towarzystwa „Więź”
redaktor naczelny miesięcznika „Więź”

Podziel się

Wiadomość

5 stycznia 2024 r. wyłączyliśmy sekcję Komentarze pod tekstami portalu Więź.pl. Zapraszamy do dyskusji w naszych mediach społecznościowych.