W ostatnich dniach już 30 nowych osób zostało patronami „Więzi”. Może do nich dołączysz?
„Więź” to nie tylko książki i kwartalnik. Od ponad roku prowadzimy codzienny internetowy serwis publicystyczny. Zamieszczamy nieoczywiste komentarze do bieżących wydarzeń społecznych, politycznych, religijnych i kulturalnych. Rozsyłamy elektroniczny tygodnik „Więź co Tydzień”. Aktywnie działamy w portalach społecznościowych.
W najbliższym czasie zmodernizujemy nasz serwis internetowy i przeniesiemy go na stronę Wiez.pl, zachowując markę think tanku Laboratorium „Więzi” dla naszych działań analityczno-badawczych, edukacyjnych i popularyzatorskich. Przyjęliśmy założenie, że – tak jak do tej pory – wszystkie codzienne komentarze publikowane w serwisie Wiez.pl będą bezpłatnie dostępne dla czytelników. Mamy bowiem wiele dowodów, że opinie naszych autorów potrzebne są polskiej debacie publicznej.
Serwis Wiez.pl odda w pełni działalność naszego środowiska: oprócz bieżącego komentowania istotnych wydarzeń będziemy w nim obszernie informować o nowych (a także świetnych poprzednich) książkach Wydawnictwa „Więź”, o kwartalniku oraz o naszych inicjatywach i projektach społecznych.
Prowadzenie internetowego serwisu publicystycznego wymaga jednak dużego wysiłku kilku osób, a tego nie da się regularnie robić wolontariacko. Nasz wniosek dotacyjny nie uzyskał w tym roku wsparcia Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Zachęcamy więc naszych Czytelników do budowania „Więzi” razem z nami.
ZOSTAŃ PATRONEM „WIĘZI”! W serwisie Patronite umożliwiliśmy zadeklarowanie stałych wpłat na rzecz naszej działalności. To bezpieczny i przejrzysty sposób na regularne wsparcie. Zachęcamy do wypróbowania tego mechanizmu – zadeklarowania stałych wpłat po 5, 10, 25 zł lub więcej. W ostatnich dniach już 30 nowych osób zostało patronami „Więzi”. Może do nich dołączysz?
Wszystkie szczegółowe informacje o patronowaniu „Więzi” dostępne są tutaj: patronite.pl/wiez.
Rzecz jasna, przyjmujemy także tradycyjne darowizny na rzecz działalności statutowej Towarzystwa „Więź”. Wystarczy kliknąć tutaj.