Twój koszykTwój schowek
   
Logowanie
szukaj

Wydarzenia

„Między prawem i sprawiedliwością” – dwie książki w cenie jednej do 16 września!

Wznawiamy promocję na książkę „Między prawem i sprawiedliwością” autorstwa prof. Adama Strzembosza i Stanisława Zakroczymskiego. 2 egzemplarze w cenie 1 mogą Państwo zamówić do niedzieli 16 września.
czytaj więcej

„Między prawem i sprawiedliwością” – dwie książki w cenie jednej do 8 lipca!

Przedłużamy promocję na książkę „Między prawem i sprawiedliwością” autorstwa prof. Adama Strzembosza i Stanisława Zakroczymskiego. 2 egzemplarze w cenie 1 mogą Państwo zamówić do niedzieli 8 lipca.
czytaj więcej

40% rabatu na książkę „Nie ma chleba bez wolności. Polski sprzeciw wobec komunizmu 1956–1980”

OKO.press świętuje 2. urodziny. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Państwa promocję na książkę prof. Jana Skórzyńskiego, jednego z autorów tego serwisu, „Nie ma chleba bez wolności. Polski sprzeciw wobec komunizmu 1956–1980” .
czytaj więcej

WIĘŹ na Imieninach Jana Kochanowskiego

W tym roku po raz siódmy Biblioteka Narodowa organizuje w Warszawie literacki piknik pod nazwą Imieniny Jana Kochanowskiego. Odbędzie się on już 30 czerwca w Ogrodzie Krasińskich.
czytaj więcej

WIĘŹ na XX Izabelińskich Spotkaniach z Książką

Miłośników książek mieszkających w Izabelinie i okolicach zapraszamy na kiermasz, który odbędzie się 10 czerwca w godz. 9–15 w ramach XX Izabelińskich Spotkań z Książką.
czytaj więcej

Wspomnienia o ks. Fedorowiczu – spotkanie wokół książki „Szczęśliwe życie”

6 czerwca o godz. 18 w warszawskim KIK-u odbędzie się spotkanie wokół książki Izabeli Broszkowskiej „Szczęśliwe życie. Opowieść o księdzu Tadeuszu Fedorowiczu”. Zmarłego 16 lat temu wyjątkowego kapłana oprócz autorki wspominać będą także ks. Andrzej Gałka, s. Anita FSK i Maciej Jakubowski. Spotkanie poprowadzi Cezary Gawryś.
czytaj więcej

„A piękno świeci w ciemności” – spotkanie w Żywcu

Mieszkańców Żywca i okolic zapraszamy na spotkanie z bp. Michałem Janochą dotyczące książki „A piękno świeci w ciemności” (piątek 25 maja, godz. 19, kawiarnia Przystań w Żywcu). Będzie ono poświęcone podjętym w tej publikacji zagadnieniom, czyli roli piękna i sztuki w życiu chrześcijan.
czytaj więcej

Świętujemy przyznanie nagrody „Ślad” ks. Andrzejowi Dragule: promocja na jego książki –50%

Ks. Andrzej Draguła, autor kilku wydanych przez Więź książek, otrzymał nagrodę „Ślad” za „wnikliwy głos o roli religii w debacie publicznej, zwłaszcza blog na portalu Więź.pl, za mądre poruszanie się po pograniczach wiary i współczesnej kultury”. Z tej okazji tniemy ceny jego książek o połowę.
czytaj więcej

Promocja –50% na książkę „Zawsze jest Wyjście”

Zachęcamy do zakupu książki ks. Stanisława Adamiaka „Zawsze jest Wyjście”, która w dniach od 14 do 23 maja jest objęta rabatem 50%. Inspirowana programem rekolekcji oazowych II stopnia, może być zarówno ciekawą, lekką, a pożywną lekturą na majowe dni, jak i sposobem na domowe rekolekcje z Księgą Wyjścia.
czytaj więcej

« poprzednia1234567...27następna »

Copyright (c) Towarzystwo „WIĘŹ”
00-074 Warszawa, ul. Trębacka 3
e:mail: wiez@wiez.pl

Bez Ciebie nie przetrwa WIĘŹ! Jak możesz pomóc?