Twój koszykTwój schowek
   
Logowanie
szukaj

Wydarzenia

Spotkanie autorskie z ks. Andrzejem Szostkiem, Łódź

Serdecznie zapraszamy Państwa na spotkanie z ks. prof. Andrzejem Szostkiem wokół tematów poruszonych w książce „Uczestniczyć w losie Drugiego” – zbiorze rozmów, które z autorem przeprowadził Ignacy Dudkiewicz. Uniwersytet Łódzki, 26.11, godz. 14.
czytaj więcej

Spotkanie autorskie z ks. Alfredem Wierzbickim, Lublin

Serdecznie zapraszamy Państwa do Lublina, do Bramy Grodzkiej – Teatru NN na spotkanie autorskie z ks. Alfredem M. Wierzbickim wokół książki „Kruche dziedzictwo. Jan Paweł II od nowa”. 14 XI, godz. 17, prowadzenie: o. Tomasz Dostatni OP.
czytaj więcej

Rabat –35% na książkę Tomasza Ponikły „Szachy ze Złym”

Zamiast cukierka lub psikusa, zamiast dyskusji o zagrożeniach płynących z warzyw, przyrody czy przedmiotów na najbliższe dni mamy dla Państwa zbiór rozmów Tomasza Ponikły „Szachy ze Złym” w promocyjnej cenie 19 zł. Oferta wygasa w niedzielę, 4 listopada o północy.
czytaj więcej

Kruszejąca wielkość. Jan Paweł II czytany od nowa

W związku z 40-leciem pontyfikatu Jana Pawła II, a także wydaną właśnie książką „Kruche dziedzictwo. Jan Paweł II od nowa” zapraszamy Państwa na spotkanie z jej autorem – ks. prof. Alfredem M. Wierzbickim oraz dr. Michałem Łuczewskim. Spotkanie poprowadzi dr Sebastian Duda.
czytaj więcej

„Między prawem i sprawiedliwością” – dwie książki w cenie jednej do 16 września!

Wznawiamy promocję na książkę „Między prawem i sprawiedliwością” autorstwa prof. Adama Strzembosza i Stanisława Zakroczymskiego. 2 egzemplarze w cenie 1 mogą Państwo zamówić do niedzieli 16 września.
czytaj więcej

„Między prawem i sprawiedliwością” – dwie książki w cenie jednej do 8 lipca!

Przedłużamy promocję na książkę „Między prawem i sprawiedliwością” autorstwa prof. Adama Strzembosza i Stanisława Zakroczymskiego. 2 egzemplarze w cenie 1 mogą Państwo zamówić do niedzieli 8 lipca.
czytaj więcej

40% rabatu na książkę „Nie ma chleba bez wolności. Polski sprzeciw wobec komunizmu 1956–1980”

OKO.press świętuje 2. urodziny. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Państwa promocję na książkę prof. Jana Skórzyńskiego, jednego z autorów tego serwisu, „Nie ma chleba bez wolności. Polski sprzeciw wobec komunizmu 1956–1980” .
czytaj więcej

WIĘŹ na Imieninach Jana Kochanowskiego

W tym roku po raz siódmy Biblioteka Narodowa organizuje w Warszawie literacki piknik pod nazwą Imieniny Jana Kochanowskiego. Odbędzie się on już 30 czerwca w Ogrodzie Krasińskich.
czytaj więcej

WIĘŹ na XX Izabelińskich Spotkaniach z Książką

Miłośników książek mieszkających w Izabelinie i okolicach zapraszamy na kiermasz, który odbędzie się 10 czerwca w godz. 9–15 w ramach XX Izabelińskich Spotkań z Książką.
czytaj więcej

« poprzednia1234567...27następna »

Copyright (c) Towarzystwo „WIĘŹ”
00-074 Warszawa, ul. Trębacka 3
e:mail: wiez@wiez.pl

Bez Ciebie nie przetrwa WIĘŹ! Jak możesz pomóc?