Twój koszykTwój schowek
   
Logowanie
szukaj

Wydarzenia

Książki Wydawnictwa Więź na mikołajki i pod choinkę z rabatem 40%!

Przed zbliżającymi się świętami przygotowaliśmy dla Państwa specjalną promocję. Od piątku, 30 listopada do czwartku, 6 grudnia mogą Państwo robić zakupy w naszej księgarni, korzystając z rabatu z 40%. Dodatkowo obniżamy na ten czas koszty wysyłki kurierem zamówień opłaconych przez Dotpay. Z promocji wyłączone są trzy jesienne nowości.
czytaj więcej

Spotkanie autorskie z ks. Andrzejem Szostkiem, Lublin

29 listopada o godz. 19 gościem ojców dominikanów w Lublinie będzie ks. prof. Andrzej Szostek. Rozmowę wokół jego najnowszej książki „Uczestniczyć w losie Drugiego”, powstałej we współautorstwie z Ignacym Dudkiewiczem, poprowadzi o. Tomasz Dostatni OP.
czytaj więcej

„Kiedy papież przeprasza” – wykład ks. Alfreda M. Wierzbickiego i spotkanie autorskie, Poznań

28 XI zapraszamy na Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM, gdzie ks. Alfred Wierzbicki wygłosi wykład „Kiedy papież przeprasza”. O godz. 19 odbędzie się spotkanie autorskie, gościem będzie również Wojciech Bonowicz. Wydarzenie poprowadzi Szymon Bojdo z klubu „TP” w Poznaniu.
czytaj więcej

Spotkanie autorskie z ks. Alfredem Wierzbickim, Zielona Góra

Spotkanie autorskie z ks. Alfredem M. Wierzbickim wokół jego najnowszej książki „Kruche dziedzictwo. Jan Paweł II od nowa” odbędzie się we wtorek, 27 listopada o godz. 19. Organizatorem wydarzenia jest klub „Tygodnika Powszechnego” w Zielonej Górze. Rozmowę z autorem poprowadzi Konrad Stanglewicz.
czytaj więcej

Spotkanie autorskie z ks. Alfredem Wierzbickim, Kielce

W poniedziałek, 26 listopada o godz. 18 w ramach ósmej edycji Kieleckich Spotkań Chrześcijańsko-Żydowskich odbędzie się spotkanie autorskie z ks. prof. Alfredem M. Wierzbickim wokół jego najnowszej książki „Kruche dziedzictwo. Jan Paweł II od nowa”. Rozmowę z autorem poprowadzi Andrzej Białek.
czytaj więcej

Spotkanie autorskie z ks. Andrzejem Szostkiem, Łódź

Serdecznie zapraszamy Państwa na spotkanie z ks. prof. Andrzejem Szostkiem wokół tematów poruszonych w książce „Uczestniczyć w losie Drugiego” – zbiorze rozmów, które z autorem przeprowadził Ignacy Dudkiewicz. Uniwersytet Łódzki, 26.11, godz. 14.
czytaj więcej

Spotkanie autorskie z ks. Alfredem Wierzbickim, Lublin

Serdecznie zapraszamy Państwa do Lublina, do Bramy Grodzkiej – Teatru NN na spotkanie autorskie z ks. Alfredem M. Wierzbickim wokół książki „Kruche dziedzictwo. Jan Paweł II od nowa”. 14 XI, godz. 17, prowadzenie: o. Tomasz Dostatni OP.
czytaj więcej

Rabat –35% na książkę Tomasza Ponikły „Szachy ze Złym”

Zamiast cukierka lub psikusa, zamiast dyskusji o zagrożeniach płynących z warzyw, przyrody czy przedmiotów na najbliższe dni mamy dla Państwa zbiór rozmów Tomasza Ponikły „Szachy ze Złym” w promocyjnej cenie 19 zł. Oferta wygasa w niedzielę, 4 listopada o północy.
czytaj więcej

Kruszejąca wielkość. Jan Paweł II czytany od nowa

W związku z 40-leciem pontyfikatu Jana Pawła II, a także wydaną właśnie książką „Kruche dziedzictwo. Jan Paweł II od nowa” zapraszamy Państwa na spotkanie z jej autorem – ks. prof. Alfredem M. Wierzbickim oraz dr. Michałem Łuczewskim. Spotkanie poprowadzi dr Sebastian Duda.
czytaj więcej

« poprzednia123456...27następna »

Copyright (c) Towarzystwo „WIĘŹ”
00-074 Warszawa, ul. Trębacka 3
e:mail: wiez@wiez.pl

Bez Ciebie nie przetrwa WIĘŹ! Jak możesz pomóc?