Twój koszykTwój schowek
   
Logowanie
szukaj

Wydarzenia

Spotkanie z prof. Janem Skórzyńskim, Lublin

W ramach cyklu „Bitwa o kulturę” we wtorek 11 grudnia o godz. 18 w Teatrze Starym w Lublinie odbędzie się spotkanie z prof. Janem Skórzyńskim pt. „Czy możemy porozmawiać o 13 grudnia”? Rozmowę poprowadzi Jerzy Sosnowski. Wstęp za okazaniem bezpłatnej wejściówki do odebrania w kasie Teatru Starego.
czytaj więcej

Spotkanie z Drugim. Ks. Andrzej Szostek i Ignacy Dudkiewicz w warszawskim KIK-u

Wydawnictwo Więź i Klub Inteligencji Katolickiej w Warszawie serdecznie zapraszają na spotkanie autorskie z ks. prof. Andrzejem Szostkiem oraz Ignacym Dudkiewiczem wokół ich książki „Uczestniczyć w losie Drugiego. Rozmowy o etyce, Kościele i świecie”. Wtorek. 11.12, godz. 19, ul. Freta 20/24, II piętro.
czytaj więcej

Spotkanie z Aleksandrą Klich i ks. Alfredem Wierzbickim

Klub „Tygodnika Powszechnego” w Warszawie, Klub Inteligencji Katolickiej i Wydawnictwo Więź zapraszają na spotkanie „Kościół przyszłości, wizja niezrealizowana – stracone dziedzictwo abp. Józefa Życińskiego i papieża Jana Pawła II?”, które odbędzie się w czwartek, 6 grudnia o godz. 18 w siedzibie KIK przy ul. Freta 20/24A (II piętro).
czytaj więcej

Spotkanie z ks. Andrzejem Szostkiem i Ignacym Dudkiewiczem, Lublin

Serdecznie zapraszamy Państwa do Lublina na spotkanie z ks. Andrzejem Szostkiem i Ignacym Dudkiewiczem wokół książki „Uczestniczyć w losie Drugiego”. Będzie to finałowe wydarzenie rekolekcji adwentowych „Bóg Mądry i Miłosierny”, które w dniach 3-5 grudnia wygłosi ks. prof. Andrzej Szostek.
czytaj więcej

Książki Wydawnictwa Więź na mikołajki i pod choinkę z rabatem 40%!

Przed zbliżającymi się świętami przygotowaliśmy dla Państwa specjalną promocję. Od piątku, 30 listopada do czwartku, 6 grudnia mogą Państwo robić zakupy w naszej księgarni, korzystając z rabatu z 40%. Dodatkowo obniżamy na ten czas koszty wysyłki kurierem zamówień opłaconych przez Dotpay. Z promocji wyłączone są trzy jesienne nowości.
czytaj więcej

Spotkanie autorskie z ks. Andrzejem Szostkiem, Lublin

29 listopada o godz. 19 gościem ojców dominikanów w Lublinie będzie ks. prof. Andrzej Szostek. Rozmowę wokół jego najnowszej książki „Uczestniczyć w losie Drugiego”, powstałej we współautorstwie z Ignacym Dudkiewiczem, poprowadzi o. Tomasz Dostatni OP.
czytaj więcej

„Kiedy papież przeprasza” – wykład ks. Alfreda M. Wierzbickiego i spotkanie autorskie, Poznań

28 XI zapraszamy na Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM, gdzie ks. Alfred Wierzbicki wygłosi wykład „Kiedy papież przeprasza”. O godz. 19 odbędzie się spotkanie autorskie, gościem będzie również Wojciech Bonowicz. Wydarzenie poprowadzi Szymon Bojdo z klubu „TP” w Poznaniu.
czytaj więcej

Spotkanie autorskie z ks. Alfredem Wierzbickim, Zielona Góra

Spotkanie autorskie z ks. Alfredem M. Wierzbickim wokół jego najnowszej książki „Kruche dziedzictwo. Jan Paweł II od nowa” odbędzie się we wtorek, 27 listopada o godz. 19. Organizatorem wydarzenia jest klub „Tygodnika Powszechnego” w Zielonej Górze. Rozmowę z autorem poprowadzi Konrad Stanglewicz.
czytaj więcej

Spotkanie autorskie z ks. Alfredem Wierzbickim, Kielce

W poniedziałek, 26 listopada o godz. 18 w ramach ósmej edycji Kieleckich Spotkań Chrześcijańsko-Żydowskich odbędzie się spotkanie autorskie z ks. prof. Alfredem M. Wierzbickim wokół jego najnowszej książki „Kruche dziedzictwo. Jan Paweł II od nowa”. Rozmowę z autorem poprowadzi Andrzej Białek.
czytaj więcej

« poprzednia123456...27następna »

Copyright (c) Towarzystwo „WIĘŹ”
00-074 Warszawa, ul. Trębacka 3
e:mail: wiez@wiez.pl

Bez Ciebie nie przetrwa WIĘŹ! Jak możesz pomóc?