Twój koszykTwój schowek
   
Logowanie
szukaj

Wydarzenia

Spotkanie z Ewą i Marcinem Kiediami

W Dominikańskim Duszpasterstwie Akademickim Freta pod nazwą Ulica Mandarynki odbywa się cykl spotkań dotyczących relacji damsko-męskich i małżeństwa. Gośćmi wydarzenia w najbliższy czwartek, 21 marca, będą Ewa i Marcin Kiediowie.
czytaj więcej

Spotkania z autorami Więzi w ramach Adlojady 2019

Zapraszamy do udziału w szczecińskich Dniach Kultury Żydowskiej Adlojada 2019, które potrwają od 4 do 9 marca. W programie liczne wydarzenia kulturalne, dyskusje, spektakle, a także spotkania z autorami naszych nowości wydawniczych: Sebastianem Dudą i ks. Alfredem M. Wierzbickim.
czytaj więcej

Spotkanie autorskie z ks. Alfredem Wierzbickim, Lublin

Kultura Enter, Wydawnictwo „Więź” oraz Wydział Filozofii i Socjologii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie zapraszają na spotkanie autorskie z ks. prof. Alfredem Wierzbickim pt. „Etyk na filozoficznej agorze”. Z autorem rozmawiają – dr Łukasz Marcińczak, red. Aleksandra Zińczuk. Całość moderuje – Maciej Wodziński.
czytaj więcej

Spotkanie autorskie z Sebastianem Dudą wokół książki „Przesilona wątpliwość”

Serdecznie zapraszamy Państwa na spotkanie wokół książki Sebastiana Dudy „Przesilona wątpliwość”, które odbędzie się w warszawskim KIK-u w czwartek, 28 lutego o godz. 18.00. Wstęp wolny. Rozmowę z autorem poprowadzi Ewa Kiedio.
czytaj więcej

Spotkanie z ks. Alfredem Wierzbickim, Rzeszów

Serdecznie zapraszamy Państwa na spotkanie pt. „Czy szczęścia można się nauczyć?”, którego gośćmi będą Ewa Woydyłło-Osiatyńska oraz ks. Alfred M. Wierzbicki. Środa, 27 lutego, godz. 17.00, Filharmonia Podkarpacka im. Artura Malawskiego w Rzeszowie. Rozmowę poprowadzi Wojciech Bonowicz.
czytaj więcej

Tydzień Małżeństwa i promocja na książki –50%

7 lutego rozpoczął się piąty ogólnopolski Tydzień Małżeństwa pod hasłem „Razem szczęśliwi i spełnieni”. Z tej okazji przygotowaliśmy promocję –50% na książki „Osobliwe skutki małżeństwa” i „Parami do nieba”. Promocja potrwa do 17 lutego.
czytaj więcej

Wykład ks. dr. Grzegorza Strzelczyka w Instytucie Tomistycznym

W czwartek, 10 stycznia, o godz. 19 w ramach Wykładów Otwartych Instytutu Tomistycznego ks. dr Grzegorz Strzelczyk wygłosi prelekcję pt. „Czy istnieje alternatywa dla klasycznego opisu jedności Chrystusa? Historia wybranych porażek”. Podczas spotkania będzie można nabyć książkę „Po co Kościół?”.
czytaj więcej

Spotkanie z ks. Alfredem Wierzbickim w Krakowie

Wydawnictwo „Więź”, Okręgowa Rada Adwokacka w Krakowie oraz Klub „Tygodnika Powszechnego” w Krakowie zapraszają na spotkanie autorskie z ks. Alfredem M. Wierzbickim, które poprowadzi Artur Sporniak. Gościem specjalnym będzie prof. Zofia Zarębianka. Po spotkaniu odbędzie się koncert Dmytra Holovenki.
czytaj więcej

Spotkanie z ks. Alfredem Wierzbickim w Gdańsku

Zapraszamy Państwa do Gdańska na spotkanie autorskie z ks. Alfredem Wierzbickim wokół książki „Kruche dziedzictwo. Jan Paweł II od nowa”. 15 grudnia, godz. 17. Ratusz Staromiejski przy ul. Korzennej 33/35. Rozmowę poprowadzi Józef Majewski. Organizatorem wydarzenia jest klub „Tygodnika Powszechnego” w Trójmieście.
czytaj więcej

« poprzednia12345...27następna »

Copyright (c) Towarzystwo „WIĘŹ”
00-074 Warszawa, ul. Trębacka 3
e:mail: wiez@wiez.pl

Bez Ciebie nie przetrwa WIĘŹ! Jak możesz pomóc?