Twój koszykTwój schowek
   
Logowanie
szukaj

Wydarzenia

WIĘŹ na imieninach Jana Kochanowskiego

W sobotę, 29 czerwca czekamy na Państwa w stoisku z naszymi książkami w Ogrodzie Krasińskich. WIĘŹ bierze udział w organizowanych przez Bibliotekę Narodową po raz ósmy Imieninach Jana Kochanowskiego, na które już dziś serdecznie zapraszamy!
czytaj więcej

Spotkanie z Jakubem Turbasą w Stacji Muranów

Serdecznie zapraszamy Państwa na spotkanie autorskie z Jakubem Turbasą wokół jego książki „Ukryte piękno. Architektura współczesnych kościołów”. Organizatorem wydarzenia jest klub „Tygodnika Powszechnego” w Warszawie. Rozmowę poprowadzi Rafał Wójcik.
czytaj więcej

Spotkanie z ks. Andrzejem Szostkiem, Grudziądz

Już w najbliższą niedzielę, 9 czerwca w Grudziądzu odbędzie się spotkanie z ks. Andrzejem Szostkiem wokół książki „Uczestniczyć w losie Drugiego. Rozmowy o etyce, Kościele i świecie”. Rozmowę z autorem poprowadzi Monika Mellerowska.
czytaj więcej

Odpocznij z książką!

Rabat 50% na nowości i wszystkie inne książki w naszej księgarni internetowej. Promocja trwa do 9 czerwca.
czytaj więcej

Więź na Warszawskich Targach Książki

W czwartek, 23 maja rozpoczną się Warszawskie Targi Książki. Serdecznie zapraszamy Państwa do naszego stoiska 7H (I piętro), gdzie w sobotę i niedzielę będzie można spotkać autorów oraz nabyć w atrakcyjnych cenach książki, które wydaliśmy od zeszłorocznego wydarzenia.
czytaj więcej

Spotkanie z Katarzyną Jabłońską

W piątek, 10 maja o godz. 18 na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi odbędzie się spotkanie z Katarzyną Jabłońską. Rozmowę poprowadzi Łukasz Głowacki, dziennikarz Radia Plus Łódź i łódzkiego „Przewodnika Katolickiego”. Organizatorem wydarzenia jest Koło Naukowe Medycyny Humanistycznej.
czytaj więcej

Albrecht Lempp we wspomnieniach

W Instytucie Goethego w Warszawie odbędzie się spotkanie wokół książki „Album Albrechta”. O sztuce tłumaczenia, książkach i literaturze w Polsce i Niemczech rozmawiać będą Elżbieta Kalinowska, Andrzej Kopacki, Lisa Palmes, Andreas Volk. Spotkanie poprowadzi Urszula Kropiwiec. Zapraszamy 20 maja o godz. 18.
czytaj więcej

Spotkanie autorskie z Jakubem Turbasą

W najbliższą sobotę, 6 kwietnia, zapraszamy Państwa na spotkanie z Jakubem Turbasą wokół książki „Ukryte piękno. Architektura współczesnych kościołów”. Odbędzie się ono w sali prowincjalskiej w klasztorze oo. dominikanów w Warszawie (ul. Freta 10). Współorganizatorem wydarzenia jest Wspólnota Twórców Chrześcijańskich Vera Icon. Rozmowę z autorem poprowadzi Ewa Kiedio.
czytaj więcej

Więź na Targach Wydawców Katolickich

Podczas tegorocznych Targów Wydawców Katolickich, które odbędą się w Arkadach Kubickiego w Warszawie w dniach 4-7 kwietnia 2019, znajdą nas Państwo w stoisku nr 102. Przygotowaliśmy książki w promocyjnych cenach, w tym nowości – „Przesiloną wątpliwość” Sebastiana Dudy i „Ukryte piękno” Jakuba Turbasy.
czytaj więcej

1234...27następna »

Copyright (c) Towarzystwo „WIĘŹ”
00-074 Warszawa, ul. Trębacka 3
e:mail: wiez@wiez.pl

Bez Ciebie nie przetrwa WIĘŹ! Jak możesz pomóc?