Twój koszykTwój schowek
   
Logowanie
szukaj

Wydarzenia

Dzień Niespiesznego Przechodnia i Stempowski –50%

Dziś Międzynarodowy Dzień bez Samochodu! Wszystkim życzymy udanych spacerów i polecamy lekturę esejów Jerzego Stempowskiego „Notatnik niespiesznego przechodnia”. Teraz oba tomy można nabyć w cenie niższej o 50%! Promocja wygasa jutro (23.09) w południe.
czytaj więcej

–60% na wywiad rzekę „Między prawem i sprawiedliwością”

Z okazji 89. urodzin prof. Adama Strzembosza –60% na wywiad rzekę „Między prawem i sprawiedliwością”. Rabat trwa tylko kilkanaście godzin – o północy oferta zniknie!
czytaj więcej

Promocyjny pakiet książek Jana Józefa Lipskiego

28. rocznica śmierci Jana Józefa Lipskiego to okazja, by przypomnieć Państwu o jego trzech książkach wydanych w naszym wydawnictwie. Od dziś do niedzieli, 15 września proponujemy ich zakup w pakiecie w cenie 60 zł.
czytaj więcej

Jerzy Andrzejewski i Czesław Miłosz – listy z 50% rabatem

Z okazji 110. urodzin Jerzego Andrzejewskiego do najbliższej niedzieli, 25 sierpnia jego korespondencja z Czesławem Miłoszem z lat 1944–1981 jest do nabycia u nas z rabatem 50%.
czytaj więcej

WIĘŹ na imieninach Jana Kochanowskiego

W sobotę, 29 czerwca czekamy na Państwa w stoisku z naszymi książkami w Ogrodzie Krasińskich. WIĘŹ bierze udział w organizowanych przez Bibliotekę Narodową po raz ósmy Imieninach Jana Kochanowskiego, na które już dziś serdecznie zapraszamy!
czytaj więcej

Spotkanie z Jakubem Turbasą w Stacji Muranów

Serdecznie zapraszamy Państwa na spotkanie autorskie z Jakubem Turbasą wokół jego książki „Ukryte piękno. Architektura współczesnych kościołów”. Organizatorem wydarzenia jest klub „Tygodnika Powszechnego” w Warszawie. Rozmowę poprowadzi Rafał Wójcik.
czytaj więcej

Spotkanie z ks. Andrzejem Szostkiem, Grudziądz

Już w najbliższą niedzielę, 9 czerwca w Grudziądzu odbędzie się spotkanie z ks. Andrzejem Szostkiem wokół książki „Uczestniczyć w losie Drugiego. Rozmowy o etyce, Kościele i świecie”. Rozmowę z autorem poprowadzi Monika Mellerowska.
czytaj więcej

Odpocznij z książką!

Rabat 50% na nowości i wszystkie inne książki w naszej księgarni internetowej. Promocja trwa do 9 czerwca.
czytaj więcej

Więź na Warszawskich Targach Książki

W czwartek, 23 maja rozpoczną się Warszawskie Targi Książki. Serdecznie zapraszamy Państwa do naszego stoiska 7H (I piętro), gdzie w sobotę i niedzielę będzie można spotkać autorów oraz nabyć w atrakcyjnych cenach książki, które wydaliśmy od zeszłorocznego wydarzenia.
czytaj więcej

1234...28następna »

Copyright (c) Towarzystwo „WIĘŹ”
00-074 Warszawa, ul. Trębacka 3
e:mail: wiez@wiez.pl

Bez Ciebie nie przetrwa WIĘŹ! Jak możesz pomóc?