Twój koszykTwój schowek
   
Logowanie
szukaj

Wydarzenia

Więź na Imieninach Jana Kochanowskiego

Już w najbliższą sobotę (29 sierpnia) zapraszamy na stoisko Więzi (nr 52) w Ogrodzie Krasińskich. Będziemy czekać na Państwa z dystansem fizycznym (nie psychicznym) i z mile przecenionymi książkami. Do zobaczenia!
czytaj więcej

Ostatni dzwonek na „Ostatni dzwonek”

Mamy to – udało się! Dzięki Waszym wpłatom zebraliśmy kwotę potrzebną do wydania rozmowy Dawida Gospodarka z nieszablonowym ks. Damianem Wyżkiewiczem pt. „Ostatni dzwonek”. DZIĘKUJEMY!
czytaj więcej

Promocja –50% na e-booki

Co robić w czasie przymusowego pobytu w domu czy kwarantanny? My polecamy czytanie książek. W związku z tym obniżyliśmy ceny e-booków w naszej księgarni o 50% (tutaj katalog). Promocja potrwa do 22 marca. Dobrej lektury!

#zostajewdomu
czytaj więcej

Zbiórka na wydanie książki o lekcji religii – rozmowy z ks. Damianem Wyżkiewiczem

Do wydania książki „Ostatni dzwonek” można dorzucić się w ramach akcji crowdfundingowej w serwisie Wspieram.to. Dla wspierających przygotowaliśmy nagrody.
czytaj więcej

Spotkanie z Aleksandrą Domańską

Warszawski Klub „TP” zaprasza na spotkanie zatytułowane „Trudne dziedzictwo. W poszukiwaniu tożsamości”, którego gościem będzie Aleksandra Domańska, autorka książki „Bohatyrowicze. Szkice do portretu”. Rozmowę poprowadzi Paweł Stachowiak.
czytaj więcej

Spotkanie z Katarzyną Jabłońską, Olsztyn

Klub „Tygodnika Powszechnego” w Olsztynie zaprasza w piątek, 6 grudnia o godz. 17.00 do Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej na spotkanie „Hospicjum – w centrum życia” z udziałem Katarzyny Jabłońskiej, współautorki książek z ks. Janem Kaczkowskim.
czytaj więcej

Świąteczna promocja –50% na wszystkie książki

My również włączamy się w przygotowania do świąt! Rusza promocja świąteczna –50% na wszystkie tytuły, która potrwa do poniedziałku, 25.11, do godz. 12.00. Włączamy do niej naszą nowość wydawniczą – „Litery na piasku” o. Michała Zioły OCSO.
czytaj więcej

Spotkanie autorskie z Aleksandrą Domańską

Serdecznie zapraszamy Państwa na spotkanie autorskie z Aleksandrą Domańską wokół jej najnowszej książki „Bohatyrowicze. Szkice do portretu”. Gościem wydarzenia będzie również prof. Andrzej Friszke, a rozmowę poprowadzi Jerzy Sosnowski.
czytaj więcej

Wielka promocja na epistolografię!

Z okazji Międzynarodowego Dnia Pisania Listów przygotowaliśmy dla Państwa promocję 50% na wszystkie wydane przez nas zbiory korespondencji. Jednodniowe święto zamieniamy w przedłużony weekend – oferta wygasa w niedzielę. Kto chciałby zostać zasypany epistolografią?
czytaj więcej

1234...29następna »

Copyright (c) Towarzystwo „WIĘŹ”
00-074 Warszawa, ul. Trębacka 3
e:mail: wiez@wiez.pl

Bez Ciebie nie przetrwa WIĘŹ! Jak możesz pomóc?