Twój koszykTwój schowek
   
Logowanie
szukaj

Wydarzenia

Promocja –50% na e-booki

Co robić w czasie przymusowego pobytu w domu czy kwarantanny? My polecamy czytanie książek. W związku z tym obniżyliśmy ceny e-booków w naszej księgarni o 50% (tutaj katalog). Promocja potrwa do 22 marca. Dobrej lektury!

#zostajewdomu
czytaj więcej

Zbiórka na wydanie książki o lekcji religii – rozmowy z ks. Damianem Wyżkiewiczem

Do wydania książki „Ostatni dzwonek” można dorzucić się w ramach akcji crowdfundingowej w serwisie Wspieram.to. Dla wspierających przygotowaliśmy nagrody.
czytaj więcej

Spotkanie z Aleksandrą Domańską

Warszawski Klub „TP” zaprasza na spotkanie zatytułowane „Trudne dziedzictwo. W poszukiwaniu tożsamości”, którego gościem będzie Aleksandra Domańska, autorka książki „Bohatyrowicze. Szkice do portretu”. Rozmowę poprowadzi Paweł Stachowiak.
czytaj więcej

Spotkanie z Katarzyną Jabłońską, Olsztyn

Klub „Tygodnika Powszechnego” w Olsztynie zaprasza w piątek, 6 grudnia o godz. 17.00 do Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej na spotkanie „Hospicjum – w centrum życia” z udziałem Katarzyny Jabłońskiej, współautorki książek z ks. Janem Kaczkowskim.
czytaj więcej

Świąteczna promocja –50% na wszystkie książki

My również włączamy się w przygotowania do świąt! Rusza promocja świąteczna –50% na wszystkie tytuły, która potrwa do poniedziałku, 25.11, do godz. 12.00. Włączamy do niej naszą nowość wydawniczą – „Litery na piasku” o. Michała Zioły OCSO.
czytaj więcej

Spotkanie autorskie z Aleksandrą Domańską

Serdecznie zapraszamy Państwa na spotkanie autorskie z Aleksandrą Domańską wokół jej najnowszej książki „Bohatyrowicze. Szkice do portretu”. Gościem wydarzenia będzie również prof. Andrzej Friszke, a rozmowę poprowadzi Jerzy Sosnowski.
czytaj więcej

Wielka promocja na epistolografię!

Z okazji Międzynarodowego Dnia Pisania Listów przygotowaliśmy dla Państwa promocję 50% na wszystkie wydane przez nas zbiory korespondencji. Jednodniowe święto zamieniamy w przedłużony weekend – oferta wygasa w niedzielę. Kto chciałby zostać zasypany epistolografią?
czytaj więcej

Tylko do niedzieli –50% na eseje i listy Jerzego Stempowskiego

Mija 50 lat od śmierci Jerzego Stempowskiego, wybitnego eseisty i krytyka literackiego. Przez najbliższe trzy dni (4-6 X) dostępne u nas tytuły jego autorstwa kupią Państwo z rabatem –50%.
czytaj więcej

–50% w Dniu Tłumacza

W Międzynarodowym Dniu Tłumacza przypominamy o jednej z najwybitniejszych postaci w tej dziedzinie – Małgorzacie Łukasiewicz, która wydała u nas książkę „Dziwna rzecz pisanie” i była sercem projektu „Album Albrechta” Tylko do 1 października do godz. 12 możecie zamówić obie książki w cenie niższej o 50%.
czytaj więcej

1234...29następna »

Copyright (c) Towarzystwo „WIĘŹ”
00-074 Warszawa, ul. Trębacka 3
e:mail: wiez@wiez.pl

Bez Ciebie nie przetrwa WIĘŹ! Jak możesz pomóc?