Twój koszykTwój schowek
   
Logowanie
szukaj

Wydarzenia

Więź na Warszawskich Targach Książki

W czwartek, 23 maja rozpoczną się Warszawskie Targi Książki. Serdecznie zapraszamy Państwa do naszego stoiska 7H (I piętro), gdzie w sobotę i niedzielę będzie można spotkać autorów oraz nabyć w atrakcyjnych cenach książki, które wydaliśmy od zeszłorocznego wydarzenia.
czytaj więcej

Spotkanie z Katarzyną Jabłońską

W piątek, 10 maja o godz. 18 na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi odbędzie się spotkanie z Katarzyną Jabłońską. Rozmowę poprowadzi Łukasz Głowacki, dziennikarz Radia Plus Łódź i łódzkiego „Przewodnika Katolickiego”. Organizatorem wydarzenia jest Koło Naukowe Medycyny Humanistycznej.
czytaj więcej

Albrecht Lempp we wspomnieniach

W Instytucie Goethego w Warszawie odbędzie się spotkanie wokół książki „Album Albrechta”. O sztuce tłumaczenia, książkach i literaturze w Polsce i Niemczech rozmawiać będą Elżbieta Kalinowska, Andrzej Kopacki, Lisa Palmes, Andreas Volk. Spotkanie poprowadzi Urszula Kropiwiec. Zapraszamy 20 maja o godz. 18.
czytaj więcej

Spotkanie autorskie z Jakubem Turbasą

W najbliższą sobotę, 6 kwietnia, zapraszamy Państwa na spotkanie z Jakubem Turbasą wokół książki „Ukryte piękno. Architektura współczesnych kościołów”. Odbędzie się ono w sali prowincjalskiej w klasztorze oo. dominikanów w Warszawie (ul. Freta 10). Współorganizatorem wydarzenia jest Wspólnota Twórców Chrześcijańskich Vera Icon. Rozmowę z autorem poprowadzi Ewa Kiedio.
czytaj więcej

Więź na Targach Wydawców Katolickich

Podczas tegorocznych Targów Wydawców Katolickich, które odbędą się w Arkadach Kubickiego w Warszawie w dniach 4-7 kwietnia 2019, znajdą nas Państwo w stoisku nr 102. Przygotowaliśmy książki w promocyjnych cenach, w tym nowości – „Przesiloną wątpliwość” Sebastiana Dudy i „Ukryte piękno” Jakuba Turbasy.
czytaj więcej

Spotkanie z Ewą i Marcinem Kiediami

W Dominikańskim Duszpasterstwie Akademickim Freta pod nazwą Ulica Mandarynki odbywa się cykl spotkań dotyczących relacji damsko-męskich i małżeństwa. Gośćmi wydarzenia w najbliższy czwartek, 21 marca, będą Ewa i Marcin Kiediowie.
czytaj więcej

Spotkania z autorami Więzi w ramach Adlojady 2019

Zapraszamy do udziału w szczecińskich Dniach Kultury Żydowskiej Adlojada 2019, które potrwają od 4 do 9 marca. W programie liczne wydarzenia kulturalne, dyskusje, spektakle, a także spotkania z autorami naszych nowości wydawniczych: Sebastianem Dudą i ks. Alfredem M. Wierzbickim.
czytaj więcej

Spotkanie autorskie z ks. Alfredem Wierzbickim, Lublin

Kultura Enter, Wydawnictwo „Więź” oraz Wydział Filozofii i Socjologii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie zapraszają na spotkanie autorskie z ks. prof. Alfredem Wierzbickim pt. „Etyk na filozoficznej agorze”. Z autorem rozmawiają – dr Łukasz Marcińczak, red. Aleksandra Zińczuk. Całość moderuje – Maciej Wodziński.
czytaj więcej

Spotkanie autorskie z Sebastianem Dudą wokół książki „Przesilona wątpliwość”

Serdecznie zapraszamy Państwa na spotkanie wokół książki Sebastiana Dudy „Przesilona wątpliwość”, które odbędzie się w warszawskim KIK-u w czwartek, 28 lutego o godz. 18.00. Wstęp wolny. Rozmowę z autorem poprowadzi Ewa Kiedio.
czytaj więcej

1234...27następna »

Copyright (c) Towarzystwo „WIĘŹ”
00-074 Warszawa, ul. Trębacka 3
e:mail: wiez@wiez.pl

Bez Ciebie nie przetrwa WIĘŹ! Jak możesz pomóc?