Lato 2024, nr 2

Zamów

Do Przyjaciół WIĘZI

Nadal gorąco zachęcamy wszystkich naszych Czytelników do opłacenia prenumeraty WIĘZI na rok 2012 oraz propagowania prenumeraty naszego pisma wśród swoich bliskich i znajomych. Prenumerata jest bardzo ważnym sposobem okazania wsparcia dla pisma, a także najkorzystniejszą formą jego regularnego otrzymywania.
Informacje o warunkach prenumeraty można znaleźć obok oraz na naszej stronie internetowej www.wiez.pl. Niestety, sytuacja panująca na rynku wydawniczym zmusza nas do podwyższenia jednostkowej ceny pisma. Dzięki opłaceniu rocznej prenumeraty można jednak zaoszczędzić ponad 25 zł.

Wesprzyj Więź

W trosce o przyszłość naszej działalności prosimy Państwa również o dodatkowe dobrowolne wpłaty. Darowizny na rzecz statutowej działalności Towarzystwa „WIĘŹ” mogą być odliczane od dochodu w rozliczeniu podatkowym. Przelewy, także dewizowe, można przekazywać na konto:
Towarzystwo „WIĘŹ”
ul. Trębacka 3, 00-074 Warszawa
PKO BP S.A. XV O/Warszawa
nr 79 1020 1156 0000 7702 0067 6866.

Wesprzyj Więź.pl

Serdecznie dziękujemy wszystkim Przyjaciołom, którzy w ostatnim czasie okazali WIĘZI swoją życzliwość. W okresie od 16 grudnia 2011 r. do 31 stycznia 2012 r. wsparcia udzieliły nam następujące osoby:

Andrzej Biernacki (Warszawa), po raz dwudziesty piąty,
Ładysław Gronau (Warszawa), po raz dziesiąty,
Jacek Haman (Warszawa), po raz czwarty,
Krzysztof Marian Szczyrba (Zabrze),
Jan Wyrowiński (Toruń), po raz trzydziesty.

Podziel się

Wiadomość

5 stycznia 2024 r. wyłączyliśmy sekcję Komentarze pod tekstami portalu Więź.pl. Zapraszamy do dyskusji w naszych mediach społecznościowych.