Twój koszykTwój schowek
   
Logowanie
szukaj

Wydarzenia

Nekrolog ks. Jana Kaczkowskiego

Żegnamy z wielkim żalem - śp. ks. dr. Jana Kaczkowskiego.
czytaj więcej

Nie żyje ks. Jan Kaczkowski

Z wielkim smutkiem, a jednocześnie z głębokim przekonaniem, że odszedł, kochając - żegnamy ks. Jana Kaczkowskiego.
czytaj więcej

„Więź” na Targach Dobrych Książek

Wydawnictwo „Więź” zaprasza do swojego stoiska nr 8 na Wrocławskich Targach Dobrych Książek, które zaczynają się już 3 grudnia.

czytaj więcej

Parami do nieba!

18 października Zelia i Ludwik Martinowie - rodzice Tereski od Dzieciątka Jezus - zostali pierwszą w historii Kościoła wspólnie kanonizowaną parą małżeńską. Chcemy razem z Państwem świętować to wydarzenie, dlatego przygotowaliśmy wyjątkową ofertę. Od 20 do 25 października książka Zbigniewa Nosowskiego „Parami do nieba” kosztuje jedynie 25 zł!
czytaj więcej

Promocja książki ks. Andrzeja Draguły

Warszawski Klub „Tygodnika Powszechnego” oraz Wydawnictwo WIĘŹ zapraszają na spotkanie „Homilia – autorytatywny wykład czy zaproszenie do dyskusji”, w którym udział wezmą ks. Andrzej Draguła i Sebastian Duda.
22 października o godz. 19:00, w siedzibie KIK przy ul. Freta 20/24A (drugie piętro)
czytaj więcej

Jesienna promocja!

Przed nami chłodne dni i coraz dłuższe wieczory, wręcz wymarzone, by zaszyć się w domu z dobrą książką. W związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa jesienną niespodziankę! Od 25 września do 6 października wszystkie książki Wydawnictwa „Więź” można kupić z rabatem od 40% do 60%.
25 września - 6 października
czytaj więcej

Prof. Andrzej St. Kowalczyk laureatem Nagrody im. Jerzego Giedroycia

Z radością informujemy, że tegorocznym laureatem Nagrody im. Jerzego Giedroycia, przyznawanej przez Senat UMCS, został prof. Andrzej St. Kowalczyk za książkę „Wena do Polityki. O Giedroyciu i Mieroszewskim”, która ukazała się nakładem Wydawnictwa „Więź”.
czytaj więcej

Spotkanie z ks. Andrzejem Dragułą w Berlinie

Berliński Klub „Tygodnika Powszechnego” oraz klasztor oo. dominikanów serdecznie zapraszają na spotkanie „Dlaczego nam się (nie) wydarza Emaus? O tym, co zmienne i niezmienne w Kościele”. Rozmowę wokół książki „Emaus. Tajemnice dnia ósmego” z jej autorem, ks. prof. Andrzejem Dragułą, poprowadzi dr hab. Aleksandra Chylewska-Tölle.
10 lipca 2015, godz. 18.00
czytaj więcej

« poprzednia1234567...19następna »

Copyright (c) Towarzystwo „WIĘŹ”
00-074 Warszawa, ul. Trębacka 3
e:mail: wiez@wiez.pl

Bez Ciebie nie przetrwa WIĘŹ! Jak możesz pomóc?