Twój koszykTwój schowek
   
Logowanie
szukaj

Wydarzenia

Ks. Jan Kaczkowski – mistrz życia aż do końca

Spotkanie poświęcone książce ks. Jana Kaczkowskiego i Katarzyny Jabłońskiej „Żyć aż do końca. Instrukcja obsługi choroby” odbędzie się we wtorek, 4 kwietnia o godz. 19 w Cafe Misja (ul. Gołębia 1). Wezmą w nim udział Katarzyna Jabłońska, prof. n. med. Jacek Łuczak i ks. dr Mirosław Tykfer.
czytaj więcej

Więź na Targach Wydawców Katolickich

„Żyć aż do końca. Instrukcja obsługi choroby”, wywiad rzeka z ks. Janem Kaczkowskim nie może umknąć Państwa uwadze na targach. Przygotowaliśmy także dwie inne nowości: rozmowę z bp. Michałem Janochą o roli sztuki w chrześcijaństwie „A piękno świeci w ciemności” oraz książkowe rekolekcje ks. Stanisława Adamiak „Zawsze jest Wyjście” – doskonałe duchowe wsparcie na Wielki Post.
czytaj więcej

Listy Zofii i Kazimierza Moczarskich w Teatrze Polskim

Afrodyta Weselak, fot. Krzysztof Buczek
Mamy dobrą wiadomość dla tych z Państwa, którym mimo chęci nie udało się w grudniu dotrzeć na głośne czytanie listów Kazimierza i Zofii Moczarskich w Teatrze Polskim. 7 kwietnia na Scenie Kameralnej znowu będzie okazja usłyszeć fragmenty ich korespondencji w interpretacji Afrodyty Weselak i Karola Jasińskiego.
czytaj więcej

Nagroda Warszawskiej Premiery Literackiej dla Piotra Matywieckiego

Z radością i dumą informujemy, że Piotr Matywiecki otrzymał nagrodę Warszawskiej Premiery Literackiej za styczeń 2017 roku za wydaną przez nas książkę „Stary gmach”. Wręczenie nagrody odbędzie się w środę 1 marca 2017 o godz 17 w warszawskim Klubie Księgarza (Rynek Starego Miasta 22/24). Laudację wygłosi Iwona Smolka.
czytaj więcej

Spotkanie z Piotrem Matywieckim w BUW

23 lutego z okazji finisażu wystawy „200 obiektów na 200 lat. Nie tylko książki” odbędzie się spotkanie z Piotrem Matywieckim, autorem wydanej przez Więź książki „Stary gmach”. Przypomni on fenomen poprzedniej siedziby BUW w rozmowie, którą poprowadzi Piotr Mitzner. Spotkanie rozpocznie się o godz. 17 w Sali Wystaw BUW.
czytaj więcej

Tydzień Małżeństwa

Z okazji Międzynarodowego Tygodnia Małżeństwa obniżamy ceny książek: „Parami do nieba” Zbigniewa Nosowskiego i „Osobliwe skutki małżeństwa” Ewy Kiedio. Promocja trwa do 15 lutego 2017.
czytaj więcej

Piotr Wierzbicki w księgarni Bagatela na Pięterku

Piotr Wierzbicki doskonale pisze o muzyce, a jak o niej mówi na żywo? Mogą Państwo sprawdzić sami. Autor książki „Jak słuchać muzyki” będzie gościem księgarni Bagatela na Pięterku w czwartek 15 XII o godz. 18.
czytaj więcej

Piotr Matywiecki w księgarni Liber

Nadarza się okazja, by osobiście spotkać się z wielkim erudytą, człowiekiem, który bodaj w każdym temacie potrafi przywołać ciekawe skojarzenia – Piotrem Matywieckim. 7 grudnia 2016 r. od godz. 17.00 w warszawskiej księgarni Liber będzie on podpisywał swoją książkę „Stary gmach”.
czytaj więcej

Listy Zofii i Kazimierza Moczarskich w Teatrze Polskim

Fot. Krzysztof Buczek
Świadectwo „miłości silniejszej niż śmierć” wybrzmiało 8 grudnia na Scenie Kameralnej Teatru Polskiego. Wydane przez nas listy Zofii i Kazimierza Moczarskich odczytali Afrodyta Weselak i Karol Jasiński.
czytaj więcej

« poprzednia1234567...22następna »

Copyright (c) Towarzystwo „WIĘŹ”
00-074 Warszawa, ul. Trębacka 3
e:mail: wiez@wiez.pl

Bez Ciebie nie przetrwa WIĘŹ! Jak możesz pomóc?