Twój koszykTwój schowek
   
Logowanie
szukaj

Wydarzenia

Jesienna promocja!

Przed nami chłodne dni i coraz dłuższe wieczory, wręcz wymarzone, by zaszyć się w domu z dobrą książką. W związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa jesienną niespodziankę! Od 25 września do 6 października wszystkie książki Wydawnictwa „Więź” można kupić z rabatem od 40% do 60%.
25 września - 6 października
czytaj więcej

Prof. Andrzej St. Kowalczyk laureatem Nagrody im. Jerzego Giedroycia

Z radością informujemy, że tegorocznym laureatem Nagrody im. Jerzego Giedroycia, przyznawanej przez Senat UMCS, został prof. Andrzej St. Kowalczyk za książkę „Wena do Polityki. O Giedroyciu i Mieroszewskim”, która ukazała się nakładem Wydawnictwa „Więź”.
czytaj więcej

Spotkanie z ks. Andrzejem Dragułą w Berlinie

Berliński Klub „Tygodnika Powszechnego” oraz klasztor oo. dominikanów serdecznie zapraszają na spotkanie „Dlaczego nam się (nie) wydarza Emaus? O tym, co zmienne i niezmienne w Kościele”. Rozmowę wokół książki „Emaus. Tajemnice dnia ósmego” z jej autorem, ks. prof. Andrzejem Dragułą, poprowadzi dr hab. Aleksandra Chylewska-Tölle.
10 lipca 2015, godz. 18.00
czytaj więcej

„Więź” na Imieninach Jana Kochanowskiego

Biblioteka Narodowa zaprasza 20 czerwca do Ogrodu Krasińskich w Warszawie na 4. edycję Imienin Jana Kochanowskiego. Na takim wydarzeniu nie mogło zabraknąć Wydawnictwa „Więź”, które spotkają Państwo w stoisku nr 10 już od godziny 11.00.
20 czerwca 2015
czytaj więcej

Rozmowa z Andrzejem St. Kowalczykiem w „Nowych Książkach”

Istota „Kultury”, Instytutu Literackiego i miesięcznika, polegała na tym, że było to przedsięwzięcie całkowicie prywatne, właściwie szalone, wymagające zupełnego poświęcenia – mówi w „Nowych książkach” Andrzej St. Kowalczyk.
czytaj więcej

„Więź” na Warszawskich Targach Książki

W dniach 14-17 maja na Stadionie Narodowym odbędą się Warszawskie Targi Książki. Zapraszamy do naszego stoiska (nr H6), gdzie będzie można kupić książki z rabatem od 20 nawet do 50% oraz spotkać się z naszymi autorami! W naszym stoisku czekać na Państwa będą: Andrzej Friszke, Zbigniew Nosowski, Antoni Libera, ks. Andrzej Draguła, Andrzej St. Kowalczyk i Anna Piwkowska.
14-17 maja 2015
czytaj więcej

Radiowe spotkanie z ks. Andrzejem Dragułą

Zapraszamy na spotkanie z ks. Andrzejem Dragułą, autorem książki „Emaus. Tajemnice dnia ósmego”, w specjalnym wydaniu audycji „Ecclesia” w radiu Emaus, 12 maja od godz. 21:15 do 22:30. Spotkanie poprowadzą ks. Maciej Kubiak, redaktor naczelny radia Emaus, oraz dziennikarz Szymon Bojdo.
czytaj więcej

Buntownicy i bohaterowie - spotkanie z Andrzejem Friszke

13 maja o godz. 17.30 w Galerii Kordegarda odbędzie się spotkanie z prof. Andrzejem Friszke. W dyskusji udział wezmą Adam Leszczyński, Zbigniew Nosowski i Elżbieta Moczarska, którzy będą rozmawiać także o najnowszej publikacji prof. Friszke „Między wojną a więzieniem. Młoda inteligencja katolicka 1945-1953”, która wkrótce ukaże się nakładem wydawnictwa „Więź”.
czytaj więcej

Spotkanie w Toruniu wokół książki „Nie stracić wiary w Watykanie”

Klub Inteligencji Katolickiej w Toruniu serdecznie zaprasza na prezentację oraz promocję książki „Nie stracić wiary w Watykanie. Ze Stefanem Frankiewiczem rozmawia Cezary Gawryś”. Z autorami rozmawiać będzie Michał Białkowski.

6 maja 2015 r. (środa) o godz.17.00
czytaj więcej

« poprzednia1234567...19następna »

Copyright (c) Towarzystwo „WIĘŹ”
00-074 Warszawa, ul. Trębacka 3
e:mail: wiez@wiez.pl

Bez Ciebie nie przetrwa WIĘŹ! Jak możesz pomóc?