Twój koszykTwój schowek
   
Logowanie
szukaj

Wydarzenia

Urodziny ks. Kaczkowskiego – rabat 50%

19 lipca ks. Jan Kaczkowski skończyłby 40 lat. Z tej okazji w dniach 17-23 lipca 2017 jego książki: „Szału nie ma, jest rak” oraz „Żyć aż do końca. Instrukcja obsługi choroby” sprzedajemy z rabatem 50%.
czytaj więcej

„A piękno świeci w ciemności” – spotkanie w Gdyni

Miłośników sztuki zapraszamy na kolejne spotkanie wokół książki „A piękno świeci w ciemności” – tym razem odbędzie się ono w Muzeum Miasta Gdyni i poświęcone będzie tematowi „Piękno a kicz religijny”. W rozmowie udział wezmą autorzy: bp Michał Janocha i Ewa Kiedio oraz badacze związani z wydziałem Artes Liberales UW.
czytaj więcej

„Miłość i nicość” – spotkanie w Krakowie

Zapraszamy na spotkanie wokół książki „Miłość i nicość” – wywiadu rzeki, który z prof. Władysławem Stróżewskim przeprowadziła Anna Kostrzewska-Bednarkiewicz. O książce rozmawiać będą, z udziałem Autorów, prof. dr Karol Tarnowski, red. Janusz Poniewierski i prof. dr Paweł Taranczewski, który spotkanie poprowadzi.
czytaj więcej

„Stary gmach” Piotra Matywieckiego nominowany do Nagrody Nike

Z radością przyjęliśmy informację, że do Nagrody Nike został nominowany „Stary gmach” Piotra Matywieckiego – esej o dawnej Bibliotece Uniwersytetu Warszawskiego wydany przez Wydawnictwo Więź. Autorowi życzymy powodzenia!
czytaj więcej

„Żyć aż do końca” – spotkanie w Warszawie

Zapraszamy na spotkanie z Katarzyną Jabłońską, autorką wywiadów z ks. Janem Kaczkowskim „Żyć aż do końca” oraz „Szału nie ma, jest rak”. W rozmowie udział weźmie dr n. med. Jerzy Jarosz, anestezjolog i specjalista leczenia bólu. Wtorek, 23 maja 2017 r., godz. 18.00, Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Śródmieście m. st. Warszawy, ul. Czerniakowska 178A.
czytaj więcej

Więź na Warszawskich Targach Książki

Warszawskie Targi Książki to ważny czas dla wszystkich kochających czytać. W tym roku odbędą się one w dniach 18-21 maja. Przy naszym stoisku nr 7H książki będą podpisywać: bp Michał Janocha i Ewa Kiedio, Piotr Matywiecki, Piotr Wierzbicki oraz Katarzyna Jabłońska.
czytaj więcej

„A piękno świeci w ciemności” – spotkanie w Warszawie

Od lewej: ks. M. Nowak, E. Kiedio, I. Tatarova, bp M. Janocha, Ł. Hajduczenia, W. Michalczuk
Książka „A piękno świeci w ciemności” spotkała się z gorącym przyjęciem czytelników. Okazją do pogłębienia tematów w niej przedstawionych było spotkanie z autorami książki, biskupem Michałem Janochą i Ewą Kiedio, które odbyło się 17 maja w Muzeum Archidiecezji Warszawskiej.
czytaj więcej

„A piękno świeci w ciemności” – spotkanie w Krakowie

Od lewej: V. Michalczuk, Ł. Hajduczenia, I. Tatarova, bp M. Janocha, E. Kiedio, o. P. Lamprecht. Fot. Wacław Laba
„Książka «A piękno świeci w ciemności» to jedna z pierwszych pozycji przedstawiających wypowiedzi poważnego badacza sztuki, który jednak nie pisze pracy naukowej dostępnej wyłącznie dla specjalistów, tylko zechciał się wypowiedzieć w sposób popularny, choć nie upraszczający” – powiedziała dr Irina Tatarova podczas spotkania u augustianów w Krakowie.
czytaj więcej

Zdjęcia z Targów Wydawców Katolickich

Katarzyna Jabłońska podpisuje książkę „Żyć aż do końca”
Dziękujemy Państwu za odwiedzenie stoiska Więzi podczas Targów Wydawców Katolickich. Wasze tak wielkie zainteresowanie naszymi nowościami niezmiernie nas cieszy. Wspominamy te miłe chwile dzięki zdjęciom, które tutaj prezentujemy.
czytaj więcej

« poprzednia123456...22następna »

Copyright (c) Towarzystwo „WIĘŹ”
00-074 Warszawa, ul. Trębacka 3
e:mail: wiez@wiez.pl

Bez Ciebie nie przetrwa WIĘŹ! Jak możesz pomóc?