Twój koszykTwój schowek
   
Logowanie
szukaj

Wydarzenia

Spotkanie o książce Piotra Wierzbickiego „Jak słuchać muzyki”

29 listopada 2016 r. w warszawskiej kawiarni Antrakt odbyło się spotkanie z okazji wydania książki Piotra Wierzbickiego „Jak słuchać muzyki”. Rozmowę z Autorem poprowadził red. Roman Kurkiewicz.
czytaj więcej

Spotkanie z okazji wydania książki Rafała M. Blütha

17 listopada w warszawskim Klubie Księgarza odbyło się spotkanie z okazji wydania książki Rafała M. Blütha „«Likwidacja leninowskiej elity» oraz inne pisma sowietologiczne 1933-1938”.
czytaj więcej

Rabat 50% na wszystkie książki Bobkowskiego

Andrzej Bobkowski urodził się 27 października 1913 roku, kończyłby więc właśnie 103 lata. Z tej okazji proponujemy Państwu rabat 50% na wszystkie jego książki oraz publikacje dotyczące jego osoby wydane nakładem Więzi. Promocja będzie trwała do niedzieli 30 października.
czytaj więcej

Varsaviana – wyróżnienie dla Izabeli Broszkowskiej

Miło nam poinformować, że Izabela Broszkowska otrzymała wyróżnienie w tegorocznej edycji konkursu Varsaviana im. Hanny Szwankowskiej za książkę „Szlenkierowie. Warszawski ród”. Wręczenie dyplomów honorowych odbędzie się 26 października 2016 r.
czytaj więcej

Spotkanie z Pawłem Sowińskim

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Pawłem Sowińskim, autorem publikacji „Tajna dyplomacja. Książki emigracyjne w drodze do kraju 1956-1989”, które odbędzie się w Galerii Pięknych Książek przy ul. Pańskiej 96 w Warszawie 25 października o godzinie 17.30.
czytaj więcej

Przybliżamy historię KOR

Społeczne obchody 40. rocznicy założenia Komitetu Obrony Robotników odbywają się od września do końca października w różnych miastach Polski. W związku z tym chcielibyśmy przypomnieć Państwu te publikacje naszego wydawnictwa, które pozwalają dowiedzieć się więcej na temat powstania i funkcjonowania KOR.
czytaj więcej

Promocja 50% po ŚDM

Na fali entuzjazmu po ŚDM rabatem 50% obejmujemy dwie książki: „Papież Franciszek. Rewolucja czułości i miłości” kard. Waltera Kaspera i „Listy do przyjaciół” Frassatiego. Promocja potrwa do 15 sierpnia.
czytaj więcej

Tematyka religijna 50% taniej

W związku ze Światowymi Dniami Młodzieży przygotowaliśmy dla Państwa rabat 50% na wybrane książki teologiczne i religijne z naszej oferty. Promocja będzie trwała do 31 lipca.
czytaj więcej

Rabat 50% na wszystkie książki Bobkowskiego

Z okazji 55. rocznicy śmierci Andrzeja Bobkowskiego, aby uczynić jego dorobek jeszcze bardziej dostępnym, proponujemy Państwu rabat na wszystkie jego książki oraz publikacje dotyczące jego osoby wydane nakładem Więzi. Promocja będzie trwała do niedzieli 26 czerwca.
czytaj więcej

« poprzednia12345...19następna »

Copyright (c) Towarzystwo „WIĘŹ”
00-074 Warszawa, ul. Trębacka 3
e:mail: wiez@wiez.pl

Bez Ciebie nie przetrwa WIĘŹ! Jak możesz pomóc?