Twój koszykTwój schowek
   
Logowanie
szukaj

Wydarzenia

„Między prawem i sprawiedliwością” w warszawskim KIK-u

Zapraszamy na spotkanie „Sługa Temidy, Świadek Czasów”, którego gośćmi będą prof. Adam Strzembosz i Stanisław Zakroczymski (15 lutego, godz. 19.00). Punktem wyjścia do rozmowy będzie książka „Między prawem i sprawiedliwością”.
czytaj więcej

„Sawinkow” – książka tygodnia „Przeglądu Politycznego”

Takie wieści zawsze cieszą wydawcę – książka Andrzeja St. Kowalczyka „Sawinkow”, która ukazała się jako nasza styczniowa nowość, zyskała tytuł książki tygodnia w „Przeglądzie Politycznym”.
18 stycznia 2018
czytaj więcej

„Stary gmach” Piotra Matywieckiego z nagrodą „Nowych Książek”

Z radością i dumą informujemy, że tegoroczną nagrodę „Nowych Książek” otrzymał Piotr Matywiecki za „Stary gmach”, wydany przez Wydawnictwo Więź. Gala wręczenia nagrody odbędzie się 13 lutego o godz. 18 w warszawskim Klubie Księgarza.
czytaj więcej

„Między prawem i sprawiedliwością”, Gorzów i Zielona Góra

Zapraszamy na kolejne spotkania wokół książki „Między prawem i sprawiedliwością”. Tym razem jej autorzy: prof. Adam Strzembosz i Stanisław Zakroczymski spotkają się z mieszkańcami Gorzowa (8 stycznia) i Zielonej Góry (9 stycznia).
czytaj więcej

Świąteczna promocja: ‒ 50% na wszystkie książki

Czas pomyśleć o prezentach! Kupując je u nas, unikną Państwo męczących wypraw do sklepu. W dodatku do 10 grudnia 2017 r. wszystkie książki z naszej oferty będą tańsze o 50% (rabat naliczany od ceny detalicznej).
czytaj więcej

Adam Strzembosz na Targach Książki Historycznej

Zapraszamy do stoiska Więzi (nr 75) podczas Targów Książki Historycznej. W czwartek 30 listopada w godz. 13.00-14.00 spotkają tam Państwo prof. Adama Strzembosza, który będzie podpisywał swoją książkę „Między prawem i sprawiedliwością”.
czytaj więcej

„Między prawem i sprawiedliwością”, spotkanie w Poznaniu

Zapraszamy na spotkanie z autorami książki „Między prawem i sprawiedliwością”: prof. Adamem Strzemboszem i Stanisławem Zakroczymskim. 28 listopada 2017 r., godz. 19.00, Teatr Ósmego Dnia w Poznaniu.
czytaj więcej

„Między prawem i sprawiedliwością”, spotkanie w Lublinie

Zapraszamy na spotkanie z autorami książki „Między prawem i sprawiedliwością”: prof. Adamem Strzemboszem i Stanisławem Zakroczymskim. 16 listopada 2017 r., godz. 18.00, Teatr Stary w Lublinie.
czytaj więcej

Książki ks. Kaczkowskiego 50% taniej

Październik od lat znany jest jako miesiąc walki z rakiem piersi. Z tej okazji książki ks. Jana Kaczkowskiego: „Szału nie ma, jest rak” oraz „Żyć aż do końca. Instrukcja obsługi choroby” sprzedajemy do końca października z rabatem 50%.
czytaj więcej

1234...22następna »

Copyright (c) Towarzystwo „WIĘŹ”
00-074 Warszawa, ul. Trębacka 3
e:mail: wiez@wiez.pl

Bez Ciebie nie przetrwa WIĘŹ! Jak możesz pomóc?