Twój koszykTwój schowek
   
Logowanie
szukaj

Wydarzenia

„A piękno świeci w ciemności” – spotkanie w Żywcu

Mieszkańców Żywca i okolic zapraszamy na spotkanie z bp. Michałem Janochą dotyczące książki „A piękno świeci w ciemności” (piątek 25 maja, godz. 19, kawiarnia Przystań w Żywcu). Będzie ono poświęcone podjętym w tej publikacji zagadnieniom, czyli roli piękna i sztuki w życiu chrześcijan.
czytaj więcej

Świętujemy nominację ks. Andrzeja Draguły do nagrody „Ślad”: promocja –50%

Dzieliliśmy się już z Państwem naszą radością – ks. Andrzej Draguła, autor kilku wydanych przez Więź książek, został nominowany do nagrody „Ślad”. Z tej okazji tniemy ceny jego książek o połowę.
czytaj więcej

Promocja –50% na książkę „Zawsze jest Wyjście”

Zachęcamy do zakupu książki ks. Stanisława Adamiaka „Zawsze jest Wyjście”, która w dniach od 14 do 23 maja jest objęta rabatem 50%. Inspirowana programem rekolekcji oazowych II stopnia, może być zarówno ciekawą, lekką, a pożywną lekturą na majowe dni, jak i sposobem na domowe rekolekcje z Księgą Wyjścia.
czytaj więcej

Spotkanie z Izabelą Broszkowską

Zapraszamy na spotkanie z Izabelą Broszkowską, autorką książki „Szczęśliwe życie. Opowieść o księdzu Tadeuszu Fedorowiczu”, organizowane przez Polskie Towarzystwo Ziemiańskie. 16 maja, godz. 17, Przystanek Historia Centrum Edukacyjne IPN im. Janusza Kurtyki
czytaj więcej

Więź na Warszawskich Targach Książki

W dniach 17-20 maja odbędą się Warszawskie Targi Książki. Zapraszamy do stoiska Więzi 7/H. Przygotowaliśmy dla Państwa spotkania z naszymi Autorami: Andrzejem St. Kowalczykiem, Adamem Strzemboszem i Janem Skórzyńskim.
czytaj więcej

„Warszawska Premiera Literacka” książka 2017 roku – głosowanie

Wydany przez Więź „Stary gmach” Piotra Matywieckiego może zdobyć tytuł książki roku 2017 „Warszawskiej Premiery Literackiej”. Nagrodzona książka wybierana jest drogą plebiscytu przez czytelników. Zapraszamy do głosowania!
czytaj więcej

Spotkanie z prof. Janem Skórzyńskim, Szczecin

Zapraszamy na spotkanie z prof. Janem Skórzyńskim, autorem książki „Nie ma chleba bez wolności. Polski sprzeciw wobec komunizmu 1956-1980”, które odbędzie się 22 maja o godz. 17 w Centrum Dialogu Przełomy – oddziale Muzeum Narodowego w Szczecinie.
czytaj więcej

Kup książki – odbierz rabat w Willi Astoria

Każdy, kto w dniach 19 kwietnia – 30 maja 2018 dokona w naszej księgarni internetowej zakupów na kwotę co najmniej 100 zł (nie wlicza się w to cena przesyłki), otrzyma od nas kupon uprawniający do 10% zniżki na pobyt w Willi Astoria. Zob. szczegóły promocji.
czytaj więcej

Więź na Targach Wydawców Katolickich

Podczas Targów Wydawców Katolickich zaprezentujemy Państwu trzy nowości książkowe: • Ks. Krzysztof Grzywocz, „Na początku był sens” • Ks. Grzegorz Strzelczyk, „Po co Kościół” • Izabela Broszkowska z Żółtowskich, „Szczęśliwe życie. Opowieść o księdzu Tadeuszu Fedorowiczu”. Targi odbędą się 12-15 kwietnia w Warszawie, w Arkadach Kubickiego. Nasze stoisko: nr 109.
czytaj więcej

1234...23następna »

Copyright (c) Towarzystwo „WIĘŹ”
00-074 Warszawa, ul. Trębacka 3
e:mail: wiez@wiez.pl

Bez Ciebie nie przetrwa WIĘŹ! Jak możesz pomóc?